9664 відвідувача онлайн
15 034 25
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Дуже велика поразка

На графіку Укренерго видно великий імпорт енергії з Росії, нікчемність зимової генерації сонця і знищення "атомки" за останні рік.

Дивіться... Пора чесно визнати: це обман, що розвиток наземних промислових потужностей сонячної генерації – шлях в Європу, бо ми прийшли в Росію.

У нас, згідно офіційних даних, зараз працюють сонячні електростанцій потужністю 6 ГВт. Це дуже багато.

Я постаралася і знайшла максимально сонячний день лютого, подивилася погоду в Херсоні, Одесі, Києві, Житомирі, Закарпатті, виявила, що 7 лютого в усіх цих точках було сонце.

Відкрила графік споживання та виробництва енергії в цей день на сайті "Укренерго". «Зелена» генерація тут у вигляді зеленого горбика. Максимальний його пік в цей день був лише.... близько 1 ГВт.


Заради цієї "перемоги" держава платить найвищий в Європі "зелений тариф" і свідомо "зламала" Енергоатом. Адже атомні енергоблоки відключали літом, щоб звільнити місце в енергосистемі для сонячної генерації. А мирний атом – не іграшка, і якщо виключати, то потім не включиш. Я попереджала ще весною, що так буде, що зимою у нас не буде достатньо електроенергії. Подивіться, для порівняння я виставляю графік 7 лютого 2019 року, коли атомка генерувала майже 12 ГВт, в 2021 році "атомка" ледь виклалася на 9,6 ГВт.

До речі, генерація "зелених" в 19 та 21 році 7 лютого мало відрізняється, хоча тоді "сонячних" потужностей було в 4 рази! менше. Тоді це була генерація вітру. За наступні роки вона слабо розвивалась.


А тепер головна відмінність останнього року Порошенка і другого року Зеленського – це російський імпорт. Зверніть увагу, в цьому році червона лінія споживання високо злетіла над виробництвом. Цей дефіцит генерації зараз компенсує імпорт з Росії. Дивіться, який він високий.... До речі, це імпорт атомної генерації з енергоблоків чорнобильського типу, яких в Україні вже давно немає...

Питання: це був європейський вектор – розвивати промислову сонячну генерацію і для цього вбивати "атомку"?

Ні, це російський вектор!!!! 

Європейський вектор в енергетиці для України – це французька модель. У Франції також популярна політика використання енергії з відновлювальних джерел, але щоб не вбивати "атомку", Франція розвиває вітер, а сонячні електоростанції там малі – дахові, або великі поза енергосистемою для енергопотреб підприємств.

Всі наведені тут данні можете перевірити -https://ua.energy/

P.S. Куди пропали лобісти "зелених", які завжди набігають на критичні пости. Вам немає що сказати? Вас обманули...

Топ коментарі
+20
Поконкретнее. В чем "манипулювання"? Цифры у тебя другие, Ахметовский? Можно держать "зеленку", но за дисбалансы и "Зеленые"должны платить штрафы, как везде. Вот тогда и посмотрим насколько это прибыльно. А так-вершки Клюеву и Ахметову, а атомку восстанавливать за счет бюджета? Офигенный бизнес.
показати весь коментар
10.02.2021 17:55 Відповісти
+7
Из 12 остановленных блоков на сегодня, 11 принадлежат Ахметову.
Вразумительных объяснений нет. Чем не диверсия?!
показати весь коментар
10.02.2021 23:52 Відповісти
+5
Агент Кремля Зе клоун рулить Україною, цим все сказано
показати весь коментар
10.02.2021 19:49 Відповісти

Завантаження...