9210 відвідувачів онлайн
1 781 6
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

В ОП звернули увагу Кличка на провальну роботу в якості мера

Цікава історія розгортається в столиці. У головних ролях - Офіс президента і Віталій Кличко. Днями заступник голови ОП Кирило Тимошенко знову ткнув Віталіка носом в нездатність виконувати обов'язки мера і грамотно керувати містом, що призводить до таких провалів, як з прибиранням снігу. Точніше - з його фактичною відсутністю.

Виявилося, що чистити багатостраждальні вулиці Києва від снігу мерові допомагав "Укравтодор", про що Тимошенко написав у себе в Фейсбуці. Правда, в мерії від цього відхрещуються. Головний по столичним дорогам зам мера Олександр Густєлєв запевняє, що проблем в Києві не було, і допомога з очищенням снігу місту не потрібна.

Тільки ж всі ми їздили Києвом і проблеми бачили. Я б навіть сказав - проблемиська! І всі ми розуміємо, що Кличко і його заступники не тільки нічого не роблять самі, а й від допомоги ОП відмовляються. Мабуть, бояться, що тоді доведеться ділитися плодами піару, вираженими в підтримці киян. Тільки ось киянам потрібен не піар, а реальний порядок у столиці. Як казав класик – "Прибирати сніг у Києві нам завадив сніг!"

Завантаження...