5362 відвідувача онлайн
19 752 16
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Як "отродьє" полювало на голову Іванківської ОТГ Тетяна Свириденко

Це наша Таня… Чудова голова Іванківської ОТГ Тетяна Свириденко.

Цензор.НЕТ Изображение

В її громаду рашисти зайшли першими, а вийшли найпізніше. Вже в 10 ранку 24 лютого там були рашистські танки.

Таню переховували люди по різним хатами, ми пропонували її вивезти, а вона сказала: "я буду зі своєю громадою". Вночі, в чорній хустці і масці вона розносила хліб старшим і лежачим…

Каже найбільше запам’ятала вечір, коли кадирівці, під наркотою їздили вулицями міста і стріляли по всіх і по всьому кого бачили. Вона якраз побачила дівчинку на вулиці і встигла впасти на неї і прикрити чорним пальто… Вони стріляли лише на рівні очей. Так врятувалися.

Фото Тані було у кожного окупанта. Її шукали, бо хотіли печатку під дозволом депортувати людей до Білорусі і Росії і аби вона повісила російський прапор…

Врешті, російського прапору над Іванківською радою так і не з’явилося. Зате в деякі ночі окупації, там з’являвся наш, жовто-блакитний… І вранці його розстрілювали і знімали.

Цензор.НЕТ Изображение

Коли окупанти пішли, Таня була шокована. Вони не просто вкрали речі з іі кабінету і зробили там повний безлад. Вона знайшла фекалії у великій подаровані тарелі… І досі вона питає одне: яке "отродьє" здатне таке робити, хто вони такі, ці тварі?…

PS. Найбільше Таня щаслива, що в Іванкові всі ці дні пекли хліб і працювала лікарня. Там лікували поранених і робили кесарево. Ми з Iryna Gerashchenko сьогодні довезли в Іванківську лікарню гуманітарну допомогу з Івано-Франківська від чудової Наталя Перцович. Італійцям, які це зібрали для українців -🙏.

Дякую всім, хто помагає. Там памперси, ліки, панетоне і навіть безглютенові продукти - це як диво.

Топ коментарі
+16
Героїчна жінка.Нехай Господь їй дасть многії літа життя і здоров*я.
показати весь коментар
05.04.2022 23:13 Відповісти
+13
От так виглядає героїзм простих людей!
показати весь коментар
05.04.2022 23:32 Відповісти
+7
От месных жителей - эта падла ховалась в подвале весь час окупації, коли потрібні були якісь дії. Все тількі для себе завжди гребла, нічого людям. Сюмар ти думай що ти пишеш. А тепер вона герой? Пфу.
показати весь коментар
06.04.2022 08:55 Відповісти

Завантаження...