9373 відвідувача онлайн
32 554 107
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Абсурдне розпорядження

бутусов

Деякі недолугі керівники сьогодні видали вказівку щодо заборони мені відвідувати військові частини на передовій на фронті.

Це рішення заважає моїй роботі по запису інтерв’ю з нашими воїнами на фронті, на передових позиціях, де я зараз знаходжусь, та по об’єктивному висвітленню важкої обстановки на Донбасі.

Я розумію, що таким чином мені вирішили помститись за замітки про відповідальність влади за підготовку до війни та про загрозливу ситуацію на Донбасі. Усі воіни на фронті чудово розуміють, що ніяких секретів я у своїх постах не викладав, а навпаки сприяв вирішенню кількох загрозливих ситуацій. В тому числі завдяки особистій присутності. Людям на фронті потрібна правда, підтримувати їх треба особистою присутністю на передовій там, де небезпечно, та розумінням реальних проблем.

Я вважаю таке "оголошення війни" з боку деяких людей в ОП дуже шкідливою та небезпечною помстою, та намаганням усунути мене від об’єктивного висвітлення обстановки, та провокуванням розколу у суспільстві. І це небезпечно через відсутність об’єктивного погляду на ведення бойових дій на Донбасі.

Тому вимагаю від керівництва ОП негайно переглянути свої вказівки, і відмінити це абсурдне розпорядження.

Інакше я повернусь з фронту для висвітлення політичної ситуації, і витрачу час на демонстрацію ваших численних помилок та бездіяльності. Я про офіс нічого не писав три місяці, і бачу, вам здалось, що вас тут хтось лякається. Війна - це більш важлива справа зараз ніж політика, але якщо якщо ви негайно не відміните свою ганебну вказівку, то я почну дещо писати про політику теж, і займусь тими, хто не вилазить три місяці з бункеру та з кабінету, та заважає висвітлювати війну там, де вона відчувається найважче. Звичайно, інформації у мене з фронту менше не стане, але буде більше часу на аналітику.

Чекаю негайноі відміни розпорядження.

Топ коментарі
+76
Бо не можна, щоб народ знав, що відбувається насправді на фронті. Слухайте Арестовича, не заважайте Найвеличнішому продавати Украиїну.
показати весь коментар
27.05.2022 15:35 Відповісти
+45
Безуглая "хорошо прибарахлилась" от Ермака на вагнеровцах (50 тыс.дол. в месяц), надо отрабатывать подачки.
"Наше листування у месенджері пані Безугла заблокувала. Але в останньому повідомленні Безугла написала, що "після війни ми з Єрмаком будемо відновлювати країну, а ти будеш заздрити". Звертаюсь до керівництва Офісу президента дати пояснення, чи є заява Безуглоі щодо мене погоджена з ОП, чи поділяє керівництво партії Слуга народу звинувачення свого депутата, та чи є вимоги "щось зробити" зі мною в обмін на перезавантаження СБУ позицією керівництва краіни. Можливо, що слова Безуглоі про Єрмака - це провокація та дезінформація, треба розібратись. Щоб суспільство усвідомлювало відповідальність, у разі чого. Також прошу журналістів звернутись до пані Безуглоі з проханням розблокувати листування у месенджері та показати останнє повдомлення, яке вона мені надіслала, в якому згадує про свої спільні плани з паном Єрмаком. Вважаю, що приховувати це депутату Безуглій не варто, країна має знати. Чекаю на відповідь Банкової та СБУ, у діяльність якої відкрито втручається та віддає незаконні вказівки народний депутат", - написав Бутусов.
показати весь коментар
27.05.2022 17:22 Відповісти
+43
Пане Юрию, никаких хитрых договоров с ОП, мы Вам доверяем и, как говорится:
Правду, только правду и поможет нам Бог!
По моему, внутри страны враг пострашнее, чем на фронте, там видно издалека, кто есть кто,
а здесь...того и гляди ударят в спину.
показати весь коментар
27.05.2022 16:17 Відповісти

Завантаження...