11148 відвідувачів онлайн
43 407 71
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Про котел "Високопілля-2000"

колесник,тайсон

Працювали, в декілька груп, літали, шукали ті колони орків що йдуть до полону. Нема колон. Взагалі поховалися так ті пропоновувачі зелених коридорів, що ледь хоч щось познаходили. Боги війни сьогодні кращі, відпрацювали на відмінно, ми чим могли допомагали, плюс долучилися колеги з інших підрозділів. Коли їхали повз позицій, то вже знайомі бійці питали "Ви полонених брати їдете? Колони вже йдуть на здачу?", і всі посміхалися, згадуючи непритомний піздьож в телевізорі і новинних стрічках.

А паралельні процеси, з масованим вкидом про котли, це коли ворог лупить ракетами, РСЗВ, стволкою по цивільних, по житлу сел і міст, по школах та дитячих садочках. А хайпуючі обличчя нагоняють дозу переможних реляцій, підкреслюю, не офіційні особи, ні ГШ, ні МО, ні ставка Главкому, а безліч приблудних радників, приблудних експертів, професійних пиздунів, які "звільняють", які "бомблять", які "йдуть вперед", показують якісь карти театру воєнних дій, де на 80% повна хуйня, і це стає масовим явищем, просто як переможний наркотик.

Якісь фрікі з МВС, якісь заступники радника радника заступника, навіть з міністерства інфраструктури якесь чепушило накалякав в ФБ про аналогію Високопілля з Іловайськом.

Що можу доповісти, все що писали, майже все, то не відповідає дійсності. Можу ще додати про нашу героїчну піхоту і танкістів, про ТРО, про те що кожне звільнене селище то втрати, загиблими, пораненими, і що просто треба зачекати повідомлення від ГШ, ОК, ОУВ, коли все відбулося.

Підсумовуючи, є одне побажання, чимось важким завалити єб@льники професійним пиздунам, які не дотичні до подій, які просто хайпують, які тільки в кількості лайків реалізовуються. І одночасно з цим ЗСУ робить свою важку і надважливу роботу, майже мовчки, впевнено.

Роботу ми сьогодні свою зробили, одна наша група чудово навела арту, інша знайшла нові цілі, всі повернулися живі та здорові на базу. Колони орків, які здаються в полон, не виявлені, котел Високопілля-2000 пропоную реалізувати тим хто більш за всіх про нього розганяв "інформацію", а ми допоможемо, підтримаємо.

Топ коментарі
+42
Абдрестовича попустили трошки
показати весь коментар
25.07.2022 10:04 Відповісти
+36
Арестович - це професійний п...здун. Він і по ТВ частенько виступає і на різних ютуб-каналах.
До речі він держслужбовець. Значить получає за свій майже круглодобовий кіздьож народні гроші з бюджету.
Отака то вона Люся...
показати весь коментар
25.07.2022 11:06 Відповісти
+32
Нєєєєє! Арєстовіч луччє знає! Він радни к радника самаво Єрьмака!
показати весь коментар
25.07.2022 11:03 Відповісти

Завантаження...