12134 відвідувача онлайн
7 042 18
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Слово і діло

азов,зеленський

Пане Верховний Головнокомандувачу, це Ваші слова. Оборонців Азовсталі підступно вбито. Особисто я чекаю на вихід з будь-яких переговорів з РФ, в т.ч. і 'зернових'.

Також цікаво, які саме посадові особи з ООН і Туреччини давали свої гарантії збереження життя 'азовців'. І які будуть їхні кроки з цього приводу. Чіткі і конкретні!

Додаткові санкції агрессору?

Передача додаткових партій зброї?

Ескадрілья 'Акінчей' від турецьких партнерів?

Принаймні є слушна нагода запитати це публічно. Вага і авторитет нашого Верховного дозволяє це зробити. І зробити публічно!

Чи Ердогану подобається бути в дурнях у Ху#ла?

Також цікава позиція ООН і Червого Хреста? Чи будуть якійсь конкретні рішучі кроки від них. Адже вони також були гарантами. Чи знову все обмежиться імпотентським дописом в твіттері?

Якщо так, то я не бачу більше сенсу витрачати час на співробітництво з цими непорозуміннями!

Також цікава позиція демократів США? Зокрема пана Блінкена. Чи все знову обмежиться "суворими попередженнями"?

Передайте, шановні союзники, 53 HIMARS-и, по одному за кожного вбитого азовця, разом з запасом ракет ATACMS та 78 САУ М109, по одній за кожного пораненого, і ми самі зробимо так, щоб виродки, для яких слово лідерів вільного світу і будь-які людські цінності ніщо - самі пожалкували про свої вчинки. І дуже скоро.

Зрозумійте: Ми б'ємося не тільки за свободу, незалежність, гідність, наше існування як країни, нації чи як фізичних індивідів. Не тільки Херсон, Бердянськ, Донецьк чи Крим.

Ми б'ємося проти чистого, абсолютного Зла. З яким домовитись і умиротворити неможливо!

З країною-ІДІЛ, тільки з трильонними бюджетами, десятками мільонів адептів, і запасами зброї масового ураження, що здатне знищити землю десятки разів.

Це абсолютне толкієнівське втілення де неідеальне, сповнений протирічь і відтінків, але все ж таки Світло - бореться з ідеальною, концентрованою Пітьмою.

Що повинно трапитись, щоб ви це зрозуміли???

Топ коментарі
+25
Влада кожного разу намагається врятувати кацапам лице, замняти їхні звірства, от і зараз по їхній версії це не іпсо розпочате з їхнього самого верху для залякування Українців хвилею насильства, а це просто лугандонці розікрали гроші які виділили рашисти для утримання Азовців в царських умовах, а те що пропагандони кацапські потім у вимазаних зеленкою виживших після атаки азовців питали як ім екстракшн то таке.
показати весь коментар
30.07.2022 13:43 Відповісти
+16
Да еще благодаря зеленскому"герою" сняли санкции с россии. Хорошая работа. И кто сдает Украину шаг за шагом? Это же очевидно. Гнать эту власть. Чем раньше, тем лучше. Тогда легче будет победить. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
30.07.2022 14:13 Відповісти
+16
Эту власть не следовало выбирать.
А теперь как ты её выгонишь? Аж 73% умников проголосовали именно за то, что сейчас происходит со страной.
И самое печальное, что причинно-следственную связь между своим выбором и текущей трагедией эти самые умники установить не способны.
показати весь коментар
30.07.2022 15:09 Відповісти

Завантаження...