5509 відвідувачів онлайн
8 285 24
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Готуватися і багато працювати

навчання,зсу,британія

Кажуть, це найбільш депресивні дні в році. Коли це на 11 місяці важкої кровопролитної війни, то відчувається особливо гостро…

До нас починає приходити усвідомлення, що це надовго. Дай Бог, аби рік, а не роки.

Приходить розуміння кількості втрат, коли в кожному селі цвинтарі так виросли… як би про це забороняли говорити в марафоні.

Приходить важке знання, що війна, це не лише про перемоги. На війні багато поразок. І їх треба вчитися приймати всім - і владі, і суспільству. Головне - це висновки з поразок і збережена армія… Бо без неї війна точно закінчиться, але поразкою.

Десь дуже складно, але знову таки приходить усвідомлення, що до цієї війни треба готуватися всім і кожному. Будуть нові хвилі мобілізації. Вчитися стріляти і виживати треба вчитися вже і багатьом. Добровольці закінчилися. Вони на фронті. Або загинули.

І вже скоро прийде розуміння, що кінець війни може бути різним. Маннергейм не завойовував москву, але є найбільш визначним діячем Фінляндії, бо попри втрати, зберіг свою країну незалежною.

Це непопулярні тези. Вони далекі від "зайдемо в Крим до Нового року" і "вийдемо в ефір з улюбленого місця набережної в Ялті". Вони не про "от-от і перемога".

Це все про те, що святкові обкладинки світових журналів закінчилися. Почалася реальність.

В ній нам протистоїть 140 мільйонна росія, яка проводить постійно приховану мобілізацію, робить бронетехніку на Уралі, закуповує дрони та балістичні ракети в Ірані і яка спробує знову піти в атаку, та вже готується до війни на виснаження.

І де в нас є величезна потреба у зброї, снарядах та в зміні резервів. І не все це нам дадуть, багато що треба починати робити самому… Як там УкрОборонпром поживає?…

І де дуже втомилися хлопці на передовій". Значно більше від нас…

Ні, зараз нам не треба "уколів оптимізму". Нам потрібна чесна розмова з країною, як кожен, абсолютно кожен може помогти фронту.

Вірю, що за цей рік ми все ж подорослішали, і окрім гасел усвідомили, що життя не парадно чорно-біле. А значно складніше. І що далі буде важко. І трохи легше може бути лише якщо готуватися і багато працювати…

Топ коментарі
+13
Звідки в тебе взялося "9 років просрали"? Зараз воює армія, створена за 5 років, яку потім 3 роки розвалювали.

Ти за кого голосувало на останніх виборах, розкажи нам?
показати весь коментар
17.01.2023 22:18 Відповісти
+12
Пані Вікторіє, дякую, команді "ЄС" за постійну роботу на захист України!
показати весь коментар
18.01.2023 01:47 Відповісти
+10
Пані Сьомар , дякуючи вам за все що ви робите для України але всеж хочу нагадати що ви депутат Верховної ради і разом з іншими депутатами повинні ставити гострі питання перед ЗЕвладою , через її тотальну корупцію , безвідповідальність , мародерство , а все це разом і не наближає нас до перемоги .Пора нашій флегматичній опозиції показати зуби і дати саботажникам із ЗЕвлади по нахабним рожам , інакше вони перетворять Україну в корупційне болото.
показати весь коментар
17.01.2023 21:25 Відповісти

Завантаження...