Блогери легкої поведінки

Пригадуєте цю моральну потвору, що на першій світлині? Так звана "українська" блогерка - "дірубенс", яка відкрито підтримувала росію, а за кілька днів до повномасштабного російського вторгнення, втекла в московію, звідки знову продовжує дискредитувати Україну.
Мало того, що вона працювала в спілці з проросійською партією - опзж, так вона подала в суд на офіцера ЗСУ - Анатолій Штефан. Через електронну пошту - ця наволоч написала заяву у Верховний суд України. Батько проросійської блогерки, який живе в Україні, зареєстрував цю заяву і оплатив.
До речі, чому він не виїхав в росію, як це зробила його дочка зрадниця? Якщо він не підтримує свою доньку, чому ще не воює на фронті і не змиє ганьбу зі свого роду???
Друзі, прошу підтримати офіцера Збройних сил України - Анатолія Штефана. Це взагалі абсурд, що на дев'ятому році війни з росією, московська нечисть намагається щось диктувати українцям.
Знаєте, блогерша "дірубенс" - це плід української байдужості. Це плід - партії опзж, яка досі в парламенті України, хоча ці депутати мають бути в тюрмі. "дірубенс" - це плід тих українців, яким було - "какаяразніца" і тільки після того, як російські ракети почали бомбити міста України, більшість її жителів відкрили очі.
Ми переможемо, якщо перестанемо гратися в толерантність, шукати - хороших руских і знищимо все російське в Україні.
Нагадую, що "українська блогерка" - "дірубенс" розповідала, що в нас - "громадянська війна" і кров на руках бійців ЗСУ. Її тоді підтримав медведчук та партія опзж, яка постійно співпрацювала і співпрацює з росіянами.

А я вам про Арестович, Романенка, Дацюка, які ненавидять Україну "до дрожи в коленках",
але мають можливість впливати на велику їх кількість.
а ми потім дивуємося, що їх аж 73відсотки.
А їм же, слабодухим з усіх прасок і кварталів, вішають лапшу на вуха оці антиукраїнці Коли кричать, біснуються, коли мурчать...
Це той Романенко, політолог, що слідом за Рашею, а може й раніше прокукурікав про ДЕНАЦИФІКАЦІЮ українців.
Хто кому раніше подарував ідею денацифікаціх українців - рашисти Романенку, чи він їм не знаю. Але факт є фактом