7060 відвідувачів онлайн
10 449 29
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Блогери легкої поведінки

маламан

Пригадуєте цю моральну потвору, що на першій світлині? Так звана "українська" блогерка - "дірубенс", яка відкрито підтримувала росію, а за кілька днів до повномасштабного російського вторгнення, втекла в московію, звідки знову продовжує дискредитувати Україну.

Мало того, що вона працювала в спілці з проросійською партією - опзж, так вона подала в суд на офіцера ЗСУ - Анатолій Штефан. Через електронну пошту - ця наволоч написала заяву у Верховний суд України. Батько проросійської блогерки, який живе в Україні, зареєстрував цю заяву і оплатив.
До речі, чому він не виїхав в росію, як це зробила його дочка зрадниця? Якщо він не підтримує свою доньку, чому ще не воює на фронті і не змиє ганьбу зі свого роду???

Друзі, прошу підтримати офіцера Збройних сил України - Анатолія Штефана. Це взагалі абсурд, що на дев'ятому році війни з росією, московська нечисть намагається щось диктувати українцям.

Знаєте, блогерша "дірубенс" - це плід української байдужості. Це плід - партії опзж, яка досі в парламенті України, хоча ці депутати мають бути в тюрмі. "дірубенс" - це плід тих українців, яким було - "какаяразніца" і тільки після того, як російські ракети почали бомбити міста України, більшість її жителів відкрили очі.

Ми переможемо, якщо перестанемо гратися в толерантність, шукати - хороших руских і знищимо все російське в Україні.

Нагадую, що "українська блогерка" - "дірубенс" розповідала, що в нас - "громадянська війна" і кров на руках бійців ЗСУ. Її тоді підтримав медведчук та партія опзж, яка постійно співпрацювала і співпрацює з росіянами.

Цензор.НЕТ Изображение

Топ коментарі
+15
Не здивуюсь, якщо ми побачимо інтервью Арестовича вже на вищезазначених каналах. Українцем він ніколи не був. Прихильник побудови лайт-путінської росії в Україні. Заробітчанин. Буде з тими, хто виграватиме. Зміниться ситуація - перевзується в повітрі.
показати весь коментар
23.01.2023 09:44 Відповісти
+12
А ви про якусь там дурноголову курку.

А я вам про Арестович, Романенка, Дацюка, які ненавидять Україну "до дрожи в коленках",
але мають можливість впливати на велику їх кількість.
а ми потім дивуємося, що їх аж 73відсотки.

А їм же, слабодухим з усіх прасок і кварталів, вішають лапшу на вуха оці антиукраїнці Коли кричать, біснуються, коли мурчать...
показати весь коментар
23.01.2023 10:28 Відповісти
+10
Зустрів також ролик на Ютубі де Арестовичразом з однодумцями Романенком і Дацюком

Це той Романенко, політолог, що слідом за Рашею, а може й раніше прокукурікав про ДЕНАЦИФІКАЦІЮ українців.

Хто кому раніше подарував ідею денацифікаціх українців - рашисти Романенку, чи він їм не знаю. Але факт є фактом
показати весь коментар
23.01.2023 10:03 Відповісти

Завантаження...