10850 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Росія відкрито заявила, що Придністров’я вважає своєю територією!

Це пряме посягання на законну територію Молдови, і демонстрація, що влада Молдови не може нічого зробити з російською військовою базою на південному кордоні з Україною.

Ми маємо завдати удар по базам РФ у Придністров’ї, для повної демілітаризації цієї непідконтрольної законній владі зони. Придністров’я - така саме законна військова ціль як і російські бази у Белгоррдській та Брянський областях.

Усі російські військові об’єкти у Придністров’ї мають бути якомога швидче знищені. Ніякої "договорняки" тут неможливі, подальше існування цієї загрози змушує Росію шукати шляхи наступу на південь України, щоб продовжити коридор дл Придністров’я.

Час діяти, український народ повністю підтримає рішучі діі нашоі влади у демілітаризації Придністров’я та поверненні туди законної влади Молдови.

Цензор.НЕТ Изображение

Топ коментарі
+33
Першими завдати удар ми можемо, але все ж це територія Молдови, а не паРаши, отже, формально потрібна її згода на такі дії. Якщо її не буде, необхідно з'ясувати, що думають з цього приводу наші міжнародні партнери, адже без їх військової та фінансової допомоги довго ми не протримаємося. Але в будь-якому випадку це питання все ж доведеться вирішувати.
показати весь коментар
24.02.2023 21:07 Відповісти
+23
Сьогодні, у день 2-х знакових дат України (рік неспровокованої агресії Московського Мордору на Україну та 9 місяців воістину безприкладної оборони Бахмута), є нагода підкреслити неймовірний подвиг генерала Марченка (певно, разом з главою ОДА Кімом), які навесні минулого року не пустили орків ні до Миколаєва, ні через Вознесенськ. Бо Путлер уже смакував Тирасполем... І ніхто не хоче вірити нині, що ніяка сила не утримала б Путлера в Тирасполі, на Дністрі, ні на Пруті, ні на Дунаї - за лічені тижні впала б перед ним і Болгарія, і Греція. Опір вчинили б хіба що Албанія та Хорватія. А Сербія та Угорщина взяли б участь в новому перерозподілі Балкан (а потім й Апенін та Піренеїв). Бо москалі шалено ******* теплі моря біля "исконно русских земель". Згадайте небезпечні манії Жириновського.
показати весь коментар
24.02.2023 21:09 Відповісти
+20
На жаль у цієї влади яйця по 17 а не сталеві
показати весь коментар
24.02.2023 21:32 Відповісти

Завантаження...