7410 відвідувачів онлайн
1 527 8
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

РЕЗНІКОВ ПОВЕРТАЄ ЯЙЦЯ ПО 17 ГРИВЕНЬ?

РЕЗНІКОВ ПОВЕРТАЄ ЯЙЦЯ ПО 17 ГРИВЕНЬ?

Міноборони та Олексій Резніков готуються скасувати результати відкритих торгів на постачання харчування, на яких було зекономлено 6 млрд грн.

6 червня 2023 відбулися перші торги в системі ProZorro щодо харчування для військових на друге півріччя 2023 року. Як стверджує член антикорупційної ради МО, відома волонтерка Дана Ярова, ціна лотів складала близько 24 млрд грн, а проторгували понад 18 млрд грн, тобто заощадження державі склали 6 млрд грн. Крім того, були встановлені граничні ціни на кожен з 409 продуктів харчування, які є у каталозі.

Здавалося б, Міноборони повинно радіти: і торги прозорі, і економія значна. Проте, як стало відомо з наших джерел, Міноборони за прямою вказівкою міністра Олексія Резнікова готує постанову, згідно з якою в разі, якщо торги будуть визнані недійсними, продовжити дію чинних договорів ще на 3 місяці. І все вказує на те, що торги таки будуть визнані недійсними: на 7 червня, на 11.30 призначене судове засідання у Київському окружному адміністративному суді.

Скасування торгів готується за скаргою Актів компані – це та сама, яка продавала Міноборони яйця по 17 грн. Як стверджує Дана Ярова, компанія Актів компані подала 22 скарги до цього суду.

За нашою інформацією, суддя КОАС заряджений на прийняття конкретного рішення зі скасування цих торгів. І на основі цього рішення Кабмін готує постанову про повернення колишньої корупційної системи харчування в армії.  

Фактично ми маємо ознаки зухвалої корупційну змову між керівництвом Міноборони та судом, що діє у парадигмі сумнозвісного ОАСК Павла Вовка. Де-юре він ліквідований, але де-факто продовжує жити у всіх інших інстанціях і перетворювати українську владну систему на корупційне кубло і легалізувати ці мафіозні відносини своїми рішеннями.

А міністр Резніков працює як головна скрипка в цьому оркестрі, готуючи постанову Кабміну про продовженні договорів у зв’язку з рішенням, яке ще не прийнято. Тобто, він наперед знає, яке рішення буде прийнято «найгуманнішим судом» Києва, і готують постанову саме під нього.

Завантаження...