5684 відвідувача онлайн
6 674 16
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Справа Коломойського: що буде відбуватись далі

коломойський

Радий, що нарешті Коломойський отримав кримінальну підозру! 500 млн гривень це, напевне, менше одного відсотка від того, що він вкрав в держави та громадян, але сподіваюсь, це лише початок.

Єдине, що мене насторожує, це час, коли виписали підозру – саме за пару місяців перед тим, як Коломойський має дуже гучно програти суд Привату в Лондоні та почати відшкодовувати мільярди доларів збитків банку.

Я дуже сподіваюсь, що це просто збіг, і ніяк не завадить справам в Лондоні та США. Можливо, робота наших правоохоронців навіть допоможе американцям теж висунути кримінальні звинувачення та зробити запит на екстрадицію. Особливо тому що ця підозра зʼявилась прямо після візиту наших антикорупційних органів до штатів.

Так що радіємо, але уважно слідкуємо за тим, що буде відбуватись далі. Якщо його юристи зараз побіжать в Вищий Суд Лондона казати, що треба відкласти розгляд справи, або якщо він отримає пів року умовно і уникне подальшої кримінальної відповідальності, все може бути не так чудово.

Топ коментарі
+14
Його виправдають по обом статтям, бо шахрайство власника компанії довести навіть теоретично неможливо. Підписи ставить бухгалтер і керівник, наглядова рада, а власник документів зазвичай не залишає. Вся справа буде на свідченнях та припущеннях, а це подарунок для адвокатів бені. Нова серія "Слуги-урода" для лохів від нелохів, але вже у вигляді театрального дійства з папою карло у головній ролі.
показати весь коментар
03.09.2023 13:07 Відповісти
+11
Далі буде великий пшик!!! Ну як можна загратувати свого патрона,який привів тебе до влади?
показати весь коментар
03.09.2023 14:41 Відповісти
+10
А давайте сумму в 500 миллионов гривен
В копеечках еще посчитаем?
Коломойский стырил только из Приватбанка
Миллиарды долларов
Стырил конкретно у меня
И миллионов украинцев
Покажите мне хотя бы ОДНОГО ВОРА
Который залез в карман
Миллионов людей
Эти миллионы людей
Положили деньги в банк
А эту **** их сперла
И эта **** дружит с президентом
Эту **** президент покрывает
А миллионы дебилов
Голосуют за президента
Который покрывает
ГЛАВНОГО ВОРА В СТРАНЕ!
Правильно делает Байден
Что не дает F - 16
И не принимает нас в НАТО
Ворам в НАТО не место
показати весь коментар
03.09.2023 14:09 Відповісти

Завантаження...