8106 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

У нас є відповідальність для солдата. Але немає для командирів.

Учора Юрій Бутусов написав, що досвідчених операторів дронів 74 ОРБ кинули на штурм у якості піхоти, і вони загинули. Пілоти не мали належної підготовки для штурмових дій. На супровід їхніх дій була заборона працювати дронами. На жаль, я маю підтвердження цієї історії, яка викриває давно наявну системну проблему у війську.

Так, у нас багато крутих і адекватних командирів. Тих, які є взірцем та справжньою елітою нашого війська.

Але так само чимало і некомпетентних та абсолютно байдужих до життя солдата чортів.

Це не тільки про вказаний підрозділ. Таких історій багато, і вони трапляються регулярно.

В якості покарання такі командири від вищого командування отримують тільки підвищення або лишаються і далі на посадах.

У нас є відповідальність для солдата.

Але немає для командирів.

А вона має бути, якщо ми хочемо воювати розумом, а не втрачати людей там, де цього можна уникнути.

І це можна і треба виправляти, але поки жодних рухів у цьому напрямку не видно.

Жодна мобілізація не виправить ситуацію.

Якщо командир втрачає людей більше, аніж це допустимо, і показники втрат вищі за середньостатистичні на його ділянці, він має бути відсторонений, а у разі доведення його вини — покараний.

Відповідальність має нести і вище командування, якщо віддає бригадам/батальйонам відверто злочинні накази, які призводять до невиправданих втрат. БРки, рапорти мають бути цифровими задля унеможливлення фальсифікацій. І багато інших заходів.

Без цього наші війська будуть далі нести невиправдані втрати, а самодури будуть і далі безкарно витрачати людей.

На скріншоті коментар Головнокомандувача під тим дописом Бутусова.

Залужний

Сподіваюсь, розголос цієї критичної ситуації спонукатиме саме до системних і конструктивних змін у війську.

Топ коментарі
+19
Я давно вже про це тут пишу! Без відповідальності командирів будуть і даремні втрати і небажання йти в армію.
показати весь коментар
25.01.2024 16:33 Відповісти
+18
Нажаль, далі плюсів справа не піде .Там потрібні інші люди, яким не похєр на життя воїна .
показати весь коментар
25.01.2024 16:17 Відповісти
+18
другий рік війни закінчується . .. І ще дивуються чого люди не хочуть йти в в зсу...
показати весь коментар
25.01.2024 16:17 Відповісти

Завантаження...