9862 відвідувача онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Час для дорослої розмови

сша,сенат

Американці не проголосують за пакет допомоги для України. Це вже стає не вірогідним, а базовим сценарієм. Я попереджала про це ще з осені. Зараз саме час запускати план Б, але хіба він у нас є?

$60 мільярдів на зброю та пряму фінансову допомогу від США в 2024 році - такий був план А.

Без цих грошей Пентагон не може тримати безперебійне надходження зброї для України. І ми на дні збройної підтримки з часів повномасштабного вторгнення. Без прямої бюджетної підтримки США в нас під величезною загрозою нова програма з МВФ. Дірку в більше ніж 20 мільярдів доларів в бюджеті на цей рік нам немає чим покрити

Що робити?

- Владі провести чесну розмову з народом.

- Сфокусувати всі дипломатичні потуги держави на конфіскації $300 ярдів російського бабла в Європі, США та Японії

- Призначити, нарешті, посла та військового аташе до Норвегії - в цій країні є гроші, котрі можуть на коротко та середньострокову перспективу замінити відсутність фінансування від США.

- Вичистити Міністерство оборони України від некомпетентих та недоброчесних посадоваців та полканів, котрі там просиджують штани десятиліттями. Завести в МОУ вмовтивованих інноваційних доброчесних людей розробляти політики та процеси, котрі прискорять локалізацію виробництва західної зброї в Україні та організують підтримку масштабування технологічних рішень для армії.

- Припинити цирк зі стеженням та дискредитаційними атаками на журналістів-розслідувачів. Ми під мікроскопом всього світу і до України підвищені вимоги. Маємо бути реальною демократією, аби зберегти довіру, на якій тримається допомога Заходу.

- Президент має зібрати за одним столом кращих лідерів думок та громадських діячів країни, включаючи своїх критиків, і розробити та втілювати разом одним фронтом план Б. Покладатися тільки на свиту - це ознака слабкості. Спроможність знайти рішення в межах близького кола щодо збереження країни вже давно вичерпана.

Топ коментарі
+39
А правду казати не пробували? Зеленський проблема номер 1 ! Саме він , створив цю КРИЗУ НЕДОВІРИ ,ІГНОРУЮЧИ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВСІХ ПАРТНЕРІВ :» звільнити Ермака&Резнікова,ТАТАРОВА, які ОРГАНІЗОВУВАЛИ САБОТАЖ СПРОТИВУ , НАКАЗУЮЧИ МАРОДЕРИТИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ в Запоріжжі 500 морських контейнерів і Вагонів зникли , а СТАРУХ , Резніченко …… не покарані В МО зникли МІЛЛІАРДИ на ОЗБРОЕННЯ , ЗЕЛЕНСЬКИЙ КРИШУЄ ОСОБИСТО ЗРАДНИКА Баканова і всіх МЕГАМАРОДЕРІВ на крові ! Саме Зе встановив ДИКТАТУРУ , заборонив всі оппозіційні ТВ канали і ганебне стеження за журналістами
показати весь коментар
07.02.2024 12:54 Відповісти
+27
Він не здатний. Просто треба визнати, що в країні поганий президент. Це констатація факту і нічого більше. Тому і рішення треба приймати, враховуючи цю обставину. Ми не маємо часу на політичні реверанси
показати весь коментар
07.02.2024 13:17 Відповісти
+19
Ну це якийсь фантастичний план пропонуєте, от в ОПі готується до реалізації реалістичний план Перемоги. Його основні пункти:
1) гроші в Монако/Оман/..
2) прилетять іншопланетяни і замочать усіх рашистів
3) PROFIT!!!!!
Пункти 1 і 3 вже в процесі реалізації, а от з п. 2 є якісь затримки.
показати весь коментар
07.02.2024 13:12 Відповісти

Завантаження...