9862 відвідувача онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Куди та як рухається держава в цій пекельній війні

залужний,сирський

Звільнення та призначення минулого тижня огололили і так вже натягнутий суспільний нерв.

Нам болить, відчуття безвиході, відсутність чітких пояснень від влади, дорослої розмови з народом та спільного розуміння, куди та як рухається держава в цій пекельній війні.

Що робити?

1. Повноту відповідальності, як за цивільні інституції, так і за військові, відтепер несе дві людини в країні - президент Володимир Зеленський та де-факто віце-президент Андрій Єрмак. Якщо раніше був поділ на військове та політичне керівництво держави, на минулому тижні цей поділ стерся. Як і стерся давно розподіл в країні на законодавчу та виконавчу влади. Парламент, уряд - не виконують свою функцію та є повністю залежними від людей на Банковій.

Всі майбутні перемоги та провали у війні з рф тепер будуть заслугами або факапами Зеленського-Єрмака. Обгрунтовано критикуючи Банкову, ми маємо щиро бажати їм побільше перемог.

Фіксуємо собі це в пам'яті. Згадаємо, коли настане час політичної відповідальності. Час дорослішати та не голосувати інфантильно на виборах.

2. Кожен має знайти спосіб, як допомагати війську та армії. Хто не може воювати, - донатити на армію, підтримувати оборонні реформи, адвокатувати зброю та допомогу на Заході, допомагати пораненим ветеранам та родинам вбитих, затягувати військовим старлінки - є безліч варіантів, як діяти. Не можна бути бездіяльними. В діяльності чітко видно, що працює, а що ні в системі військо-політичного керівництва держави. Діяльність для війська допоможе ставити правильні питання владі та змушувати Зеленського-Єрмака відповідати на них. Плюс діяльність лікує від тривожних думок.

3. Для всіх, хто в тилу, є обов'язком тримати здоровими свою психіку та тіло. Ми біжимо марафон на роки, є сотні тисяч людей, котрі втратили все, і буде ще більше. Хтось мусить допомогати їм. Не можна покладатися в цьому на державу. Треба бути готовими до довгої війни та серйозних соціальних потрясінь, з яких ми зобов'язані вигребти. Для цього треба холодна голова та фізична стійкість, аби греби вдовгу.

4. Для всіх, хто за кордоном, є дуже предметне завдання - долучатися до акцій прямої дії з вимогою від місцевої влади продовжувати допомогу Україні зброєю і не тільки. До другої річниці повномасштабного вторгнення чимало громад українців в різних куточках світу влаштовують акції #MakeRussiaPay з вимогою конфіскувати $300 ярдів російського бабла на Заході. Це гроші, котрі з часом нам можуть замінити відсутність голосів в Конгресі за фінансову допомогу. 300 ярдів баксів - хороший запас фінансового жиру для довгої війни з рф. За анонсами акцій у вашому місті слідкуєте на сторінках ICUV - International Centre for Ukrainian Victory. Якщо ви хочете організуватися на таку акцію і вам треба допомога, зверніться до Vlada Nafta.

Топ коментарі
+16
Voice of Ukraine

@newstop_us

·

https://twitter.com/newstop_us/status/1757856376406032794 11 год

наваіть москалі не приховують який Зеленський ефективний у знищенні України та українців

показати весь коментар
15.02.2024 09:10 Відповісти
+15
Що робити? Гнати цю владу драною мітлою.
показати весь коментар
15.02.2024 10:08 Відповісти
+8
Куди ми рухаємось? Схоже, ось куди.
Авдіївку впродовж декількох діб візьмуть в повне оточення, русня не шкодує на це ресурсів.
А потім, знаючи нашу чутливість до втрат, русня поставить ультиматум: ілі ви сєйчас жє подпісиваєтє пєрєміріє на нашіх нєізмєнних с 24.02.2022 условіях, ілі в прямом ефірє будєтє смотрєть, как унічтожают в "котлє" вашіх солдат.
Сирський та зєля "пєрєміріє" підпишуть (а хто буде проти, на того повісять вбитих в "котлі").
Далі зрозуміло. Деградація України, накопичення нової, ще більш потужної армії росією, СВО-2.0, цього разу вже з Києвом за два дні.
показати весь коментар
15.02.2024 08:53 Відповісти

Завантаження...