5522 відвідувача онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

"Кумівське диво"

тищенко

Нардеп Тищенко не сяде, бо враховуючи всі його діяння, зараз найкращий момент для влади щоб відправити його у "відпустку" на цілодобовий домашній арешт, бо стаття підходяща, можна сховати подільника і сказати, що це вони так проти нього борються... Коля стільки разів вже міг погоріти на корупційних схемах, які зокрема організовані досить не хитро, але якесь "кумівське диво" постійно рятувало його від серйозних проблем.

Зараз суспільству покажуть коротку виставу "ми зробили все, що могли", Коля буде сидіти вдома жити життя, його схеми будуть працювати, а людей будуть переконувати, що це все "перемога"…

Топ коментарі
+16
Нардеп Тищенко не сяде - однозначно. Так працює кругова порука - неможливо посадити когось окремого з цього кодла, усі пов'язані. Можна тільки прогнати все кодло разом. І не тільки можна, а вкрай необхідно, якщо є бажання зберегти Україну.
показати весь коментар
25.06.2024 13:07 Відповісти
+13
Автор правий на 100%. Все це - театральна постанова для плєбса. Просто чому саме в цьому випадку вирішили її "поставити", бо влада трохи сциться реакції військових.
показати весь коментар
25.06.2024 14:36 Відповісти
+5
Да ничего страшного. Натравил своих цепных псов из личной охраны на ветерана с ребенком, сделавшего ему замечание. Нормально так поступил, ну прямо как на срабссее.
показати весь коментар
25.06.2024 17:54 Відповісти

Завантаження...