10564 відвідувача онлайн
5 831 13
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

КАБів стане менше

удар,по,морозовськ,аеродрому

Атака безпілотників Служби безпеки України на аеродром "Морозовськ" у Ростовській області, окрім живописних кадрів велетенського феєрверку, дала нам ще багато цікавої інформації для роздумів.

По-перше, підлеглі Малюка атакували не одиночними дронами, а роєм з десятків (за деякою інформацією - понад півсотні) БПЛ. Це означає, що Україна вже виготовляє та застосовує кількість дронів, більшу, ніж у ворога. Що також підтверджують оцінки західних експертів.

По-друге, спецоперація у Морозовську вимагала ретельного планування на всіх етапах, серйозної розвідки та аналізу інформації. Адже був уражений не просто аеродром, а склади зі зброєю, включно з КАБами, що стали справжнім кошмаром для наших бійців на фронті і цивільних у прифронтовій зоні. Це призвело до небаченої детонації. Радіус ураження справді вражає, це видно і на відео з місця події і на супутникових знімках.

По-третє, це вже не перша атака на аеродром у Морозівську. Вдалу атаку безпілотники Служби вже проводили у квітні. І здавалося б, росіяни мали би бути готові до подібних атак. Але ні. Очевидно, що їм уже банально не вистачає засобів ППО, а ті що є - українці навчилися обходити.

Зауважу, що атака на аеродром була не єдиною за ніч. Безпілотники Служби продовжують підривати нафтобази і НПЗ. Цього разу уразили нафтобазу "Губкінська" в бєлгородській області. Такі удари - детально прорахована стратегія по руйнуванню ключової галузі країни-бензоколонки.

Прильоти по території рф стали вже практично щоденними. І тільки посилення цих ударів – шлях до переламу у цій війні.

Топ коментарі
+8
Є гарне народне висловлювання - "дурень думкою богатіє".
Чогось його пригадав, прочитавши цей пост.
показати весь коментар
04.08.2024 16:09 Відповісти
+7
Поки не грохнути русні заводи, що виробляють вибухівку, бомб менше не стане.
показати весь коментар
04.08.2024 16:31 Відповісти
+7
Якось раніше збивали навіть А-50 та й ще далеченько від лінії фронту навіть над морем. А зараз 80 км вже недосяжна дальність. Політичний експерт і на цьому знається? То може він знає що на аєродромі не тримають великі запаси бомб? Тим паче що по ньому вже прилітало.

Фейерверк це добре, але мене дивує чому ударами по аеродромах займається Служба Безпеки України. Одна з її функцій це Боротьба з корупцією та організованою злочинністю. У нас корупція аж гай гудє, може вже на часі?
показати весь коментар
04.08.2024 18:09 Відповісти

Завантаження...