7263 відвідувача онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Мрія після 771 днів полону

Володимир "Шева" - 22 роки, 771 день ПОЛОНУ:

- Анно, була мрія сфоткатись із "Шевою"!

- Легко! - сказала я і …

Пишу повідомлення Andriy Shevchenko. За декілька годин призначається зустріч, без всяких "давайте колись потім" і тд.(хто знає його графік, зрозуміє, що це зовсім "не легко")

володимир,"шева"

Я з легкістю видихнула, Володя в шоці! Адже за запрошенням Андрія Шевченко, їде на МАТЧІ ЗБІРНОЇ України до Польщі, разом із побратимом, під повним захистом легендарного "ШЕВИ"🔥

Це, зрозуміло, яскраві моменти у житті Володимира Шевченка, ПОЛОНЕНОГО, що провів у примусовій ізоляції, у камері на 16 людей 2 РОКИ 1 МІСЯЦЬ. Військовий НГУ, що боронив порт Маріуполя і "Азовсталь". Тоді йому було 19 років.

Далі.. А далі обіцяні 4 місяці фільтраційного табору і свобода..за домовленістю із країною-терористом, проте..

У висновку: 2 РОКИ 1 МІСЯЦЬ полону на території вбивць. 24/7 принижень та катувань, моральних знущань та тиші. Так ТИШІ, бо не можна було говорити один із одним. ПРАТИ одяг заборонено. У камері на 16 людей, де тече стеля і сирість пронизує до кісток, - відкритий унітаз та рукомийник. Із камери ніхто нікуди не виходить, лише на допити та прийом їжі.

Серед їжі - 5 ложок каші і…шматочок хліба за крихти від нього - БИЛИ, якщо збирав…

Кожен раз, коли чую розповіді полонених, а, повірте, багато чого навіть писати не можна, бо від того волосся сивіє, розумієш, що не існує слова, як назвати цей триколірний непотріб, що є на цій Землі🤬

На сьогодні близько 7 ТИС ЖИТТІВ, ДОЛЕЙ, що чекають повернення ДОДОМУ! І стільки ж життів і долей МАТЕРІВ, ТАТУСІВ, ДРУЖИН, ДІТЕЙ, що закреслюють в унісон, на відстані, кожен день календаря - і на відстані обіймаються і вкриваються сльозами під час молитов..

ВІРТЕ! БОРІТЬСЯ!! НАЦГВАРДІЙСЬКА РОДИНА ЗАВЖДИ ІЗ ВАМИ, ЗАВЖДИ ПОРУЧ І ПОРЯД🙏🙏

НИЗЬКІЙ УКЛІН ТА ВІЧНА ШАНА!!!

Топ коментарі
+6
771 день у людожерів!! Ні! Навіть з людожерами москальску падаль не можна рівняти!! Це жах! Дай Боже одужання і відновлення!
показати весь коментар
19.09.2024 14:36 Відповісти
+5
Була подібна історія про британця, який на початку війни роздавав цукерки українським дітям, що пішки перетинали КПП на кордоні з Польщею.
Команда, за яку він вболівав все життя, вивела його на поле в своїй формі і дала можливість забити гол в ворота супротивника.
показати весь коментар
19.09.2024 13:25 Відповісти
+2
кацапи нелюди паскудні (((. Радіємо разом з тими, хто повернувся в Неньку! І чекаємо всіх, хто ще й досі в тому паскудному пітомнику.
показати весь коментар
19.09.2024 16:05 Відповісти

Завантаження...