10659 відвідувачів онлайн
11 431 87
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Стратегія страусів

Все рідше чути слово "Перемога" і все частіше "Перемовини". Замість "Мобілізації" - "Економічне бронювання".

Промовляти "Демобілізація" скоро стане взагалі протизаконно. За План Перемоги тепер відповідає Байден, ми вмиваємо руки. Фортеця Вугледар виявилось не таким вже й стратегічним містом, а до втрати кожного дня по селу ми вже звикли. Скільки міст ще віддамо до кінця року вже відомо, тому можна починати писати цілий альбом.

При в'їзді в Київ на військовому пікапі тричі підрізають, один раз поморгав аварійкой, а в тебе перед очима досі стоїть відірвана нога побратима. Ти фізично відчуваєш цю пропасть і дивишся вниз без страху, бо він залишився десь там в посадці. Весь фейсбук наповнен ліжком із долларів працівника МСЕК та не закритими зборами волонтерів.

Згадується "Хрещений батько-2", де вечірка в Гавані продовжувалася, поки в місто не ввійшли війська Кастро. Ми вже стільки втратили часу, ресурсів та людей, що кардинальні зміни зараз, зможуть лише стабілізувати ситуацію в майбутньому. Але ми продовжуємо обирати стратегію страусів, бо голова в піску це набагато безпечніше ніж дивитися правді в очі.

Топ коментарі
+25
Щоб чути слово "перемога" треба було 24.02.22 гнати обісраного гундосого ухилянта і створювати Уряд національного порятунку. Зараз вже можна боржомі не пити - запізно.
А тепер вже навіть слово "перемовини" під великим питанням, бо в нас фронти ледве не сиплються. Знаєте, яким буде наступне слово, яке вам Найвеличніший Лідор (по версії Єрмака) накерує? Оте саме.
показати весь коментар
07.10.2024 13:01 Відповісти
+23
Ну так треба не лизати зелені сраки, а вирішувати проблему українським способом.

А якщо сцикотно, тоді нема чого скиглити.
показати весь коментар
07.10.2024 12:34 Відповісти
+19
Ми повністю залежні від західної допомоги. Якщо партнери скажуть - Все зупинка, перемовини! То так і буде. Ніхто ні думки народу, ні військових питати не буде!
показати весь коментар
07.10.2024 12:48 Відповісти

Завантаження...