10028 відвідувачів онлайн
6 725 32
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

"Тюрма для героїв"

Нещодавно один мій колега вразив мене. Говорячи про найтяжчі речі на війні, про приниження від "вищестоячих" він згадував значно більше, ніж про втрачених друзів і навіть власну дитину (!), котра загинула на війні.

Так, він казав, що його ухилянтська більшість радо кинула у "тюрму для героїв". Без прав, без можливості оскаржити злочинні накази і беззаконні розпорядження, чи навіть просто відповісти на образи і приниження у свій бік. І той начальник, котрий при всіх на нього безпідставно кричав — тими начальницькими устами ображала і принижувала беззахисного героя більшість, правляча більшість нашого суспільства.

І я тепер думаю: цей мільйон солдатів — не знаю, чи пробачать вони усім іншим?

Їх, меншість, кинули самих воювати, а більшість — або втекли, або пішли жити таке життя, котре огидне і в мирний час, не кажучи вже про нинішній.

І навіть пояснити свою образу — навряд чи цей мільйон зможе. Бо той, хто не ходив туди, не знає, що таке воно там.

Питання навіть не в тому, що не всі зрозуміють, що таке жити рік суцільно у одному дні, поза часом. Втома, холод, спека, кров, смерть, страх, відступ, щодня на 100, на 200 метрів. Похорони, - тих, з ким дружив, а гірше — тих, з ким не встиг помиритися.

Але, виявляється є ще гірші речі, геть незрозумілі цивільним.

***

Я знаю, я не маю сумнівів, я відчуваю, що цей мільйон сумлінних переможе росіян — але чи не стане назавжди між ними і рештою українців образа?

Чому так багато друзів моїх кажуть, що поїдуть з країни, коли знищать ворога?

Топ коментарі
+11
"ухилянтська більшість радо кинула у "тюрму для героїв""
Примітивна пропаганда. Його туди кинула не ухилянтська більшість, а влада! Влада і тільки влада створила абсолютно людожерські закони і ситуацію внутрішньої окупації. Піди і вмри там за можливість олігархів завезти сюди негрів і створити нове підприємство по видобутку грошей на землі, яка ніколи тобі не належала і не буде належати. Класний план, надійний як швейцарський годинник. Якщо вам там не подобається, йдіть в сзч, сотні тисяч зробили свій вибір і демонструють, що їм така ситуація не подобається.
показати весь коментар
21.10.2024 04:50 Відповісти
+10
Віддані активні патріоти під камлання з російського ІПСО "не розхитувати країну" самі себе заперли у "тюрму героїв" і викинули ключ через решітку.
показати весь коментар
20.10.2024 23:06 Відповісти
+9
Абслютно точно. Війна чітко проявила реальну сутність українського суспільства - пани, холопи і прошарок відданих патріотів (не будемо заточуватися на відсотках).
При тому пани - цинічне бидло. А холопи - мовчазне.
показати весь коментар
20.10.2024 22:49 Відповісти

Завантаження...