11410 відвідувачів онлайн
7 632 11
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Глобальний збій системи

Звільнення Костіна -ніби і правильна реакція, але щось в ній є про глобальний збій системи. Теоретично Костін мало відповідальний за інвалідів, які купили собі цю інвалідність в 2016 році. Може, ще за Шокіна. Ця історія тривала за Луценка, Рябошапки, Венедіктової, власне Костіна. Так, у Костіна +30% за даними ЄП. Але без медійного розголосу всі так би і жили.

Як тут логісно питають у коментарях: так а що пенсії заберуть?

В ОГП і Костіна були свої скандали, але якось все розсмоктувалось, допоки тема не зайшла народу🤦‍♀️

Звільнення Костіна - це просто реакція на медійний скандал. Бо якось треба реагувати. Незважаючи на те, що генпрокурор починав як людина Єрмака. Протекторат кінечний.

Тому я досить іронічно сприйняла слова президента, що в нього нема претензій до Умерова. Це просто до гучного скандалу нема.

Топ коментарі
+10
Просто Костін не вбивав чеченців у Києві. А от у "грози чеченців" протекторат залізобетонний до кінця віків.
показати весь коментар
23.10.2024 08:48 Відповісти
+10
всі ці саміти плани таємні пункти, вся ця щоденна маячня та безкінечна медійність, це паніка перед очевидним кінцем.
як, я вже писав, зе!поцу виставили ультиматум. воно повинно відчепитися від україни у найближчий час.
тому, оце гарячковий пошук, хоч якогось перемир'я на три місяці.
зе!гандону, хтось наспівав, що у нього величезний рейтинг, і йому край необхідно провести вибори і переобиратися ще на п'ять років.
ось вам і нечувана "боротьба" з корупцією.
ось вам і стефанишина і саакашвілі почали вилизувати дупу, зе!лідору.
ще буде дуже багато серій "голоборотько повертається".
показати весь коментар
23.10.2024 08:49 Відповісти
+9
"...Теоретично Костін мало відповідальний за інвалідів, які купили собі цю інвалідність..."

Це не правда. Керівник несе відповідальність за підпорядковану йому організацію. Безумовно, невеликі порушення, які є всюди, не призводять до звільнення керівника. Але про такий шалений нахабний безпредєл Костін мав знати.
Тобто, варіантів два - або Костін в темі і у долі (до речі його самого на "інвалідність" не перевіряли), або він нікчемний керівник, який не володіє ситуацією.
Звільнення у бідь-якому випадку.

Збій систему зовсім не у тому. Збій системи у тому, що ворюга і шахрай не сідає на лаву підсудних, а тихенько звільняється і з награбованим безкарно відповзає у ліс. Отака вона система - кругової поруки.
показати весь коментар
23.10.2024 09:51 Відповісти

Завантаження...