5415 відвідувачів онлайн
9 183 29
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Критичний рівень популізма і фінансової некомпетенції влади

1000 гривень кожному - абсолютно безглузда ідея і ще один раз показує критичний рівень популізма і фінансової некомпетенції влади.

Можна просто миттєво накидати купу ідей як можна використовувати "зайві" гроші які нам з таким трудом виділяють Європейські та Американські плативніки податків, навіть якщо це іде з прибутків з заморожених активів мордору.

Наприклад, почати вже зараз платити 200,000 гривень в місяць пожиттєво кожному, хто став інвалідом на фронті захищаючи нашу країну - а після перемоги стягувати ці гроші з рашкі як частка репарацій.

Або виплачувати гроші родинам військових які воюють, тому що це зараз питання виживання, і нема нічого поганого в тому щоб підтримувати фінансово тих хто несе найважчий тягар.

Це було б правильно, і показувало що влада розуміє що найбільший стресс в суспільстві наразі як раз тому що люди бояться іти в армію - частково тому що не вірять що їх або їх родини хтось підтримає якщо вони принесуть себе в жертву заради всіх нас.

Замість цього приймається рішення тупо роздати гроші всім, і сподіватись що це якось підкупить народ і приведе до любові до влади.

Не приведе. Ми - не россія. Наш народ не настільки тупий щоб куплятися на такі дешеві номери, прям як взяті із гротескного комедійного шоу.

Написав це і подумав - а може це я тупий, і нічого не розумію, а влада геніальна. І нарід зараз миттєво забуде єпро всіх Татарових, 49 прокурорів, і ця тисяча гривень кожному вирішіть всі проблеми і народ почне створювати черги біля ТЦК?

Усі реакції:

185Юрій Бутусов та ще 184

Топ коментарі
+19
"...Наш народ не настільки тупий щоб куплятися на такі дешеві номери..."

Не факт. У 2019 році купилися на дешеві номери. І по сей день є ще бовдні, які "довіряюь" Зеленському. От і подивимося - чи здатний народ у масі своїй вчитися, чи це вже безнадьога.
показати весь коментар
26.10.2024 15:26 Відповісти
+12
Я щось пропустив. Що це за популістська ідея від влади роздавати всім по 1000 грн.? Популістська з точки зору розумної людини. Але оскільки 80% в будь якій країні дурні, то дуже навіть зайде. Тому все правильно робить зелена дефективна влада.
показати весь коментар
26.10.2024 15:35 Відповісти
+3
Не тупий, але став тупеньким за ці зелені роки деградації та занепаду України.

Не вірять - і правильно роблять.

Шахраям, бандитам, зрадникам та запродвецям вірити не можна.
показати весь коментар
26.10.2024 17:56 Відповісти

Завантаження...