5512 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Знущання над державою

Міністерство культури та стратегічних комунікацій знову створило Центр стратегічних комунікацій та призначило його керівником одіозного проросійського технолога Сергія Бикова.

Биков регулярно підтримував проросійські тези в ЗМІ, зокрема так званий "мирний план Медведчука". Окрім цього Биков називав революцію Гідності "державним переворотом". До цього він встиг попрацювати в Міністерстві молоді та спорту, а також Офісі Президента України.

Тобто проросійський чорт буде відповідати за стратегічні комунікації...

Ми завжди намагалися підтримувати державу в комунікаціях, але є ж червоні лінії. Поспілкувався з багатьма ветеранами, волонтерами та журналістами, ми не будемо будь-як комунікувати з таким очільником Центру стратегічних комунікацій, бо це знущання над державою!

Топ коментарі
+28
Те що наобирали в 2019 замість українського президента є справжнім знущанням над воюючою вже тоді українською державою. Всі подальші призначення найближчого оточення зеленського в ОП доказує те, що Революція Гідності всім їм як серпом по фаберже, всі вони підтримували антиукраїнські наративи рускава міра, включно з зеленським, який пропагував ці наративи просто зі сцени. При владі реальний, без лапок, антимайдан, який нищить та дискредитує українські державні інституції з середини, зокрема парламентаризм, місцеве самоврядування, демократію та свободу слова, вони роблять з країни "ращку 2.0" поки ми воюємо на фронті з оригіналом тої рашки.
показати весь коментар
07.12.2024 16:06 Відповісти
+12
При владі відверті антиукраїські потвори ф логічно що ставлять на прсади собі подібних антиукрахнських виродків !
показати весь коментар
07.12.2024 16:51 Відповісти
+11
справжнє обличчя ЗЕвлади
показати весь коментар
07.12.2024 17:05 Відповісти

Завантаження...