11191 відвідувач онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Небезпечна ілюзія

Ворог найбільше атакує у Донецькій області

Я спостерігаю все більше месседжів про перемир'я та вибори. На мою думку, це бажана, але шкідлива та небезпечна ілюзія. Навіть коли буде зупинення вогню.

Україна ніколи не повернеться у стан до 2022 року, а тим більше до стану 2014 го.

Ніколи. Післявоєнні виклики будуть ще більш жорсткими ніж всі три роки війни.

Нам потрібно буде сконцентруватися на мілітаризації Держави, зменшення вкладання грошей у бруківку й нестратегічні дороги та збільшення у будівництво тотальної оборони вздовж тих географічних ліній де буде припинення вогню, побудови шляхів евакуації і глобального розвитку ВПК, ракетних програм та власного виробництва озброєння і пострілів, дронів тощо,

Бо сучасні кордони України пролягають не там, де визначено міжнародним правом, а там де є ЗСУ.

Тому наше майбутнє загальна військова повинність та зброя, зброя, зброя.

Топ коментарі
+21
Є кілька питань до автора! А якщо люди не хочуть такого майбутнього? Абсолютна більшість цивільних чоловіків, із тих кого я знаю, абсолютно не хочуть воювати. Половина, якщо не більше - мріють про еміграцію з України. А це відбувається в умовах самої жорсткої демографічної кризи у світі! Не влаштовує таке майбутнє величезну кількість громадян. А з врахуванням демографічної структури населення - без них, країні точно кінець
показати весь коментар
16.12.2024 08:13 Відповісти
+18
тоді нехай сдаются кацапам....там будуть воювати за них
показати весь коментар
16.12.2024 09:25 Відповісти
+12
Згоден. Віра, Армія, Мова.
показати весь коментар
16.12.2024 08:06 Відповісти

Завантаження...