7951 відвідувач онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

І гріх мій переді мною є завхжди

друзенко

Після того, як моє обличчя та лого ПДМШ / PDMSh зʼявилися на бігбордах, співгромадяни в одвічних українських традиціях почали шукати скелети у моїх шафах. Один з них - моя заява в прямому ефірі вже покійного телеканалу "Україна-24", в який я зопалу закликав стерилізувати росіян.

Вже наступного дня ми офіційно дезавуювали цю прикру помилку: https://www.medbat.org.ua/.../zayava-pdmsh-shhodo.../, але було запізно. Росіяни майстерно скористалися моєю помилкою і рознесли її по всьому світу: мовляв дивіться, які українці варвари і садисти. Ба більше, ця заява зрекошетила по долі українських військовополонених. Хоча росіяни та їхні проксі ніколи не були джентельменами і ніколи не дотримувались законів війни (мій друг Иван Деев, який кілька років провів у сумнозвісній "Ізоляції", не дасть збрехати), їхні кати сипали мої слова нашим військовополоненим наче перець на рани.

Можна багато пояснювати, чому я це сказав. Але жодні пояснення не можуть виправдати трагічну помилку, за яку я і тільки я несу повну персональну відповідальність. Якщо б життя можна було, наче кіно відмотати назад і перезняти дубль, я б дорого заплатив, аби мої слова, сказані в прямому ефірі 21 березня 2022 року, ніколи не прозвучали. Але життя – не кіно і слово – не горобець.

Тому все, що я можу зараз зробити, це ще раз перепросити всіх, по кому зрекошетили мої сказані зопалу слова, насамперед свою дружину Svitlana Druzenko, телефон якої довго закіпав від найбрудніших погроз та найбільш збочених сексуальних фантазій москалів. Також хочу публічно перепросити (особисто вже не раз перепрошував) азовця Євгена Чуднецова, катування якого в полоні росіяни подавали як помсту за мої "вчинки", та всіх інших, по долі яких мимоволі зрекошетили мої непродумані, сказані зопалу слова.

І на останок. Ми ніколи не знущались і не катували наших ворогів за всі 10 років, які ПДМШ працює на фронті. Ба більше, ми надавали їм медичну допомогу: від бойовика ДНР Володимира Цемаха, якого виводила на підконтрольну центральному уряду територію наша спецура, до Матвія Соломина, рядового 29 полку 36 окремої армії ЗС РФ.

І на останок нагадаю усім тим, хто воліє жити помстою та ресентиметом, євангельську притчу:

"Як вам здається? Один чоловік мав двох синів. Прийшовши до першого, він сказав: Піди но, дитино, сьогодні, працюй у винограднику!

А той відповів і сказав: Готовий, панотче, і не пішов.

І, прийшовши до другого, так само сказав. А той відповів і сказав: Я не хочу. А потім покаявся, і пішов.

Котрий же з двох учинив волю батькову? Вони кажуть: Останній. Ісус промовляє до них: Поправді кажу вам, що митники та блудодійки випереджують вас у Боже Царство."

Топ коментарі
+4
Пан Друзенуо стал каяться ... наверное сегодня на Водохрещя окунулся и Евангелие стал вспоминать .

Ну, пред мАскАвитами пан Друзенко покаялся , но есть у меня вопрос к этому пану - когда этот пан будет каяться перед теми, кого в 2019 году заманил на выборы , а по факту призвал накрыть обеденный стол для безумного соседа с Украиной на блюде , приправленной украинофобским КЛОВАНОМ?!
показати весь коментар
06.01.2025 18:01 Відповісти
+3
Чекаю на допис Александр Мовчан!!
показати весь коментар
06.01.2025 15:33 Відповісти
+2
вже
показати весь коментар
06.01.2025 19:23 Відповісти

Завантаження...