4833 відвідувача онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Піраміда МММ в закупівлях мін

міни

Інакше не назвеш.

Дивіться яка ситуація.

Торік у лютому АОЗ заключає контракт на виготовлення сотень тисяч мін одним з державних заводів. Замовляє партії, які мають бути поставлені на фронт до кінця минулого року. Це мало бути 500 000 тисяч мін калібру 120 мм - колосальні обʼєми, які до цього виконати жоден з українських виробників не міг і тому й не брався.

А цей береться. Хоча завідомо вже зрозуміло і воєнапредам і в МО, що це надто ризиковано.

Вдала звітує, що Україна наближається до самостійного виготовлення БК у великих кількостях.

Перші поставки йдуть у вересні. І все нічого. Тільки перше- кількість мін меньша від законтррактованого і вже проплаченого.

І потім, в листопаді "міна вибухає в тилу" скандалом про неякісні Бк, які летять на голови наших мінометників, а не окупантів. Не буду зараз повторно публікувати ті відео, які тоді мені слали хлопці з фронту.

Що відбувається далі.

Скандал з мінами настільки потужний, що журналістів збирають на оф-рек у Мінстратегпром аби пояснити, що не все так погано. І їм відомо про не якісні БК. І одночасно з фронту відкликають браковані міни.

А в замін нічого. І це тоді, коли битва за Покровськ і гаряче під Торецьком.

Рекламації щодо якості сипляться купами. Я знаю про 8 документів.

Тим часом завод, який взяв на себе зобовʼязання поставити до кінця року 500 штук, поставляє лише 170 тисяч. Це інфа з відкритих джерел і тоді ми повідомляли про це в новинах.

А де решта? От і в нас питання.

Шо робить АОЗ? Ще торік продовжує термін дію контракту (за 2024 рік) до 2025 року, аби завод уникнув штрафів за не виконання.

І тепер АОЗ знову планує замовити того таки виробника ще кілька сот тисяч мін.

Ви скажете, що це абсурд? І будете праві.

Ось тут про це вже пишуть: https://www.facebook.com/share/1BcqvdLRTV/?mibextid=wwXIfr

Не треба зараз дуже сподіватись на мирні перемовини, які мають "вже завтра" закінчити війну. Вона триває. Ми бачимо Курщину. Курахівщину. Торецьк. І там треба снаряди й міни. Якісні і у великих кількостях. А не так, щоб на фронт їхало не БГ. Давайте ставити реальні задачі виробникам. І не витрачати гроші. які можна перепрофілювати в інші напрями в трубу невідомості.

Завантаження...