10714 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Путін вийшов із переговорів

путін

Точніше, імітація переговорів ще буде відбуватися. Але переговори вже,практично, зірвані.

Путін розпочав вихід з переговорів в Ер-Ріяді, але заяви про те, як він роздушить Україну і введе управління ООН, просто прискорили процес зняття масок. Отже, що змусило Путіна прискорити процеси?

Два дні тому я вже писав про три речі, які важливі для Путіна:

- він вважає, що в ході літньої кампанії він зможе суттєво покращити воєнні позиції. Як на мене - це ілюзія, але він все більше живе в ілюзіях;

- він не готовий до переходу до мирного життя. Не готовий особисто через повний провал тих мрій, які його штовхнули в 2022 до повномасштабного вторгнення (провал історичної місії). Не готовий через страх перед тим, як себе поведе еліта, яка боїться Путіна, але вже живе в логіці постпутін. Він боїться також і реакції ура-патріочноі меншості (30-35% населення), яке не має вождів, але може стати кістяком озлобленості на Путіна.

- судячи з усього, Путін повірив: що б там не сталося, Трамп не зможе розпочати нафтову війну з РФ по частковому витісненню російської нафти зі світових ринків нафти. Окрім того, Путін вважає, що завдяки КНДР, можливо, Ірану та ряду інших теоретично можливих точок напруги, він буде потрібен і Трампу і Сі під час переговорів Китай-США.

Тепер щодо війни. Ми практично увійшли в новий цикл війни, де наступне переговорне вікно можливостей може відкритися не раніше кінця осені.

Чи можливе все-таки повернення до переговорів зараз? Як на мене, вірогідність мінімальна. Путін виставляє такі вимоги, які просто неможливо виконати.

Якою буде реакція США? Ще деякий час переговори будуть іти за інерцією. А далі, три варіанти:

1. Трамп заплющує очі на все це і тисне на Україну (вірогідність низька);

2. Трамп в тій чи іншій формі підтримує Україну, не дотискає Росію і переключається на щось інше.

3. Трамп підтримує Україну, включається в витіснення Росії з нафтового ринку світу, хоч і переключається на щось інше.

Який варіант виграє, залежить від того, як ми спільно з європейцями спрацюємо. Зараз, головними переговорами можуть стати не переговори Украіна-Росія-США, Україна -ЄС-США.

Топ коментарі
+8
Двійник ху***ло щось ляпнув на підводній "лодці" і наші баби ванги одразу видали "сенсаційну" аналітику та прогнози. З яких перемовин міг вийти путін, якщо офіційно він в них не заходив ? Все що зараз відбувається - спроба переговорів про початок переговорів . Відповідно кожна із сторін робить якісь провокаційні заяви. Зеля нещодавно взагалі заявив, що путін скоро помре, якщо користуватися логікою Денисенка, то можна зробити висновок, що Зеля готує замах на життя ху***ла.
показати весь коментар
31.03.2025 12:07 Відповісти
+5
Перший варіант - найлегший, тому імовірність висока. Хочу помилятись.
показати весь коментар
31.03.2025 11:44 Відповісти
+5
які, у сраку, перемовини?
трампу залишився місяць, потім йоиу будуть робити рєзіновую попу, зі всіх сторін. в тому числі, і віддані холуї, які миттєво перевзуються
у плєшивого, взагалі немає ніякого варіанту, крім воювати до своєї смерті.
і у того і у того, проблема, оті кляті українці, що вперлися і не хочуть капітулювати.
наш зе!лідар, тут взагалі ні чого.
показати весь коментар
31.03.2025 12:56 Відповісти

Завантаження...