Про сприйняття суворої реальності

Не хотів публікувати цей текст. Бо він про сприйняття суворої реальності.
Інколи треба заплющити очі і подумати, що про нас думає ворог.
проблема відсутності результатів перемовин в одному: Путін впевнений, що може дотиснути Україну. Захопивши її разом з Києвом.
Ось і все.
Він просто в це вірить, що це рано чи пізно станеться наша повна капітуляція.
Основний фактор, який підживлює його віру - це несталість наших союзників, зокрема США. Путін вірить:ось-ось і Штати можуть зупинити допомогу. Європу він вважає слабкою й нерішучою. До того ж, у нього є Угорщина, яка може заблокувати будь які рішення ЄС та НАТО.
І без Орбана… у Франції скоро вибори, у Німеччині хитка коаліція, Британія сама допомогу не витягне. Після Президенських виборів навіть з Польщею можуть бути проблеми.
Європейські лідери можуть збиратись в Києві, демонструючи єдність. Але, Путін знає, що вже наступного року, це можуть бути інші лідери. А разом з ними зміниться і політична позиція їхніх країн.
Заклики світових лідерів до миру Путін сприймає як прояв слабкості, як нестачу кисню у борця під час удушення –ось-ось він почне хлопати по підлозі рукою.
Підживлюють віру Путіна і наші втрати території. Кожного разу після доповідей що російська армія взяла Торецьк чи Часів яр, він сподівається що ось-ось і впадуть ще Покровськта Мирноград, фронт обвалиться, і можна буде просунутись кілометрів на 50-100. Рік тому вони так пройшли з Авдіївки до Покровська.
Путін сподівається що наша мобілізація провалиться остаточно; що фактів СЗЧ та дезертирства буде все більше; на психологічну втому наших людей; на те, що в окопах не залишиться нікого.
Власне всі його сподівання не безпідставні. І в багатьох моментах ми не допрацьовуємо і самі підживлюємо його віру.
І тому війна буде продовжуватись.
В цьому році точно.
А тепер головне питання - у що віримо ми?
У те що війна скоро закінчиться і настане 22 рік, ми провернемось до колишнього життя?...
В чому полягає наша віра і наша мета? Ми вже "вірили в ЗСУ", вірили в Трампа… Але дива бувають лише в казках: молитись за ЗСУ і нічого не робити для перемоги – не працює!
Наша мета зараз має бути в мобілізації країни. У ставці на технології. У вибудові ешелованої оборони. У наведенні ладу в дроновій галузі. І у сприйнятті народом реальності.
Наша мета - зробити все, щоб знищити віру росіян, що нас можна перемогти.
Це справді складно. Але це єдиний шлях вижити.
ані Трамп, ані дива, ані "саме якось пройде" - не врятують нас від ворога. Настав час подивитись реальності у вічі. Пропагандистський оптимізм, надії на "коаліцію рішучих", фейсбучна боротьба один з одним – все це лише відволікає від реальності і віддаляє мир.
Нашу долю і нашу свободу визначаємо ми. Тут і зараз. Як би пафосно це не звучало.
І все що я хочу сказати - нам треба налаштовувати країну на довгу асиметричну боротьбу.
Скільки буде тривати боротьба ?
Поки ми не зламаємо віру росіян.
Іншого варіанту немає.
Коли ж цей народ ,скотиняка така ,сприйме реальність ?
Коли вже собака перестане красти на тендерах і контрактах ? Брати корупційні відкати ?
Коли гад такий перестане саджати бойових офіцерів і випускати - зрадників-корупціонерів - колаборантів ?
Коли ,падло таке , відмовиться від "броні " -і поміняє прокурорів ,набушників та депутатів з їхніми дітьми та родичами ,що четвертий рік стоять насмерть ?
Коли цей народєц виїде зі своїх Монако та Буковелів на штурм Курської області чи Покровська ?
Пересяде зі своїх Тесл, Крузаків та Порше на танки та хімарси ?
Коли, НАРОДЕ ,перстанеш "бусифікувати " на вулицях поліцейських та групи сервісної підтримки?
Коли ж ти лінивий народе все таки МОБІЛІЗУЄШСЯ і наведеш порядок в країні ?
Депутати,міністри та прокурори - вони ж не сталеві - і на четвертий рік безперервної війни можуть не витримати
пити хенесі і жерти червону ікрутримати оборону в посадках та бліндажах ...Одним словосполученням - СОВІСТЬ ,НАРОД, ТИ МАЄШ ЧИ НІ ?
перша половина - про ненажерливість ***** і слабкість союзників,
друга - "ми повинні", "ми мусимо" і т.ін.
І от головне питання: крім пафосних закликів - що реально маємо?
Суцільна лояльність до корупції, зриви поставок, кумівство, "зручні" замість професійних на посадах.
Проблем повно, а гасла типу "зараз як піднажмемо" вже не працюють.
1. Закиньте Стерненку, а то очі треба лікувати (у нього ж зовсім біда, не бачить нічого, тому і не мобілізується), та і утримання брогьованого ренджа з охороною від СБУ теж недешева штука.
2. Закиньте Чмуту і спіть спокійно, знаючи, що десь 20-30 відсотків з ваших донатів ніколи не дійде до бойових бригад, і осяде в регіональних ТЦК. А ви думали Чмута просто так не чіпають?
3. Закиньте Лачену, а то йому вже 25 років, скоро мобілізують, у вас останній шанс використати шанс і задонатити хрін зан кому, хрін зна якій бригаді. Бо звітів то немає...
3. Закиньте Мадяру, бо непросто живеться людині, яка підтримує Генштаб у боротьбі проти ненависного колишнього комбрига 47 ОМБр, це ж так складно, прикривати генеральські сраки.
Закиньте, не скупіться, а то у нас справи взагалі біда...