12005 відвідувачів онлайн
3 697 28
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Тільки успіхи на фронтах війни дають шанс дипломатії

Спецоперація СБУ Павутина

Намагаючись стримати емоції, зверну вашу увагу лише на наступне:

1. Дипломати, очевидно, під час активних бойових дій не мають шансів перемогти (це - час військових). Тільки успіхи на фронтах війни дають шанс дипломатії.

2. Російський наратив і переговорна позиція на перемовинах з американцями (мовляв Україна не має шансів перемогти в жодному разі) майстерно, ефективно, демонстративно ще раз підірвано.

3. Інший наратив (який часто-густо використовується в медіа, а також, на жаль, політиками), що російсько-українська війна йде лише в Україні, зруйнований. Це точно не так! Війна йде і на російській території. На ВСІЙ російській території. Глибина тилу, як беззастережна перевага поставлена під сумнів.

4. Не варто недооцінювати ворога. Звісно, вони спробують нанести компенсуючий удар. Більш ймовірно, що він буде зорієнтований на залякування й намагання повернути собі ініціативу. Така відповідь очевидно може бути в російському стилі – не по військових об’єктах, а терористична, з максимальним інформаційним ефектом.

5. Як би не розвивалися події, очевидно, що війна на виснаження не підходить воюючим сторонам, тому ескалація наступними тижнями й місяцями буде максимальною. І лише так може з’явитися шанс для виходу із широкомасштабної війни. На жаль, іншого варіанту наразі немає.

І головне: нові технології помножені на професіоналізм і притаманну українцям винахідливість дають можливість, навіть у широкомасштабній війні, зберігати життя українських оборонців та максимально уникати людських жертв (парадоксально, що й чужих).

Героїзм і стійкість українців та вміння вистояти в асиметричному протистоянні здатний вплинути не лише на партнерів, але й на ворога, навіть такого, який, здавався непереможним.

Вічна слава всім, хто поклав життя в обороні країни!

Слава тим, хто не погоджується на капітуляцію й наближає українську перемогу!

Топ коментарі
+8
чтобы людей не налавливали,
контракт должен быть:

- для украинцев 2 года по $12,000 в месяц
- для иностранцев 6 месяцев по $12,000 в месяц

этих денег будет хватать и на зарплату воину и на взятку командиру в размере $2000 в месяц.

сюда пол латинской америки и южной азии съедется воевать. деньги часть Украина, часть ЕС и другие заинтересованные страны.
показати весь коментар
02.06.2025 03:15 Відповісти
+7
Оце - адекватний підхід.

Грошей - завалися.

Просто сволота зелена краде. по кілька мільярдів на день.
показати весь коментар
02.06.2025 11:41 Відповісти
+6
Для капітуляції немає передумов, кацапи не під Тернопілем стоять. Нам треба припинити ганебну практику налову людей, яка дизморалить все суспільство. Нам треба скоротити корупцію і з небачених масштабів привести її в прийнятні, загальноєвропейські по Східній Європі - 41%.

Все це зав'язане в комплекс з яким має допомогти Європа. Розподілення грошей має контролюватись грантодавцями. Вивільнені від корупції кошти посилять технологічну підтримку війська і дозволять не наловлювати людей на вулицях, а повернути їх в економіку і збирати податки. В створенні армії нового типу, яка воює здебільшого залізом, зацікавлені всі країни Європи. https://tsn.ua/svit/skilky-poliakiv-hotovi-zakhyshchaty-batkivshchynu-opytuvannia-vrazaye-2818037.html Бо скажімо Польщу готові добровільно захищати 10%. І то це мабуть українці які там купили квартири і їм є що втрачати.
показати весь коментар
02.06.2025 02:24 Відповісти

Завантаження...