Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.
Це ж було вже!
Спіч Юлії Тимошенко у залі Ради перед голосуванням депутатами за ганебний законопроєкт №12414 можна описати однією фразою: "це ж було вже!"
Дуже подібні тези ми чули з вуст путіна у лютому 2022 року. Порівняйте.
Фракція Тимошенко "Батьківщина" голосувала за ганебний закон №12414.
Ви можете допомогти, аби про цю ганьбу дізналося якомога більше українців.
Для цього маємо проєкт "Серпом по рейтингу", де можна задонатити на покарання депутатів та партій за ганебні рішення.
А можно один раз посмотреть это выступление
Муссолини бы аплодировал!
Свое гнилое нутро Юля выставила напоказ
Как вообще можно доверять этой знаменитой
СТАРОЙ ШЛЮХЕ?
Простите ,но проще сказать - с кем НЕ СПАЛА Тимошенко
Чтобы попасть во власть и строить там карьеру
Юлина карьера строилась в постели украинских политиков
Это позор всем нам - что мы таких аморальных людей
Пускаем в политику