10430 відвідувачів онлайн
6 234 30
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Це ж було вже!

Спіч Юлії Тимошенко у залі Ради перед голосуванням депутатами за ганебний законопроєкт №12414 можна описати однією фразою: "це ж було вже!"

Дуже подібні тези ми чули з вуст путіна у лютому 2022 року. Порівняйте.

Фракція Тимошенко "Батьківщина" голосувала за ганебний закон №12414.

Ви можете допомогти, аби про цю ганьбу дізналося якомога більше українців.

Для цього маємо проєкт "Серпом по рейтингу", де можна задонатити на покарання депутатів та партій за ганебні рішення.

Топ коментарі
+12
Вона здавна хіхікалка путінська.
показати весь коментар
24.07.2025 16:47 Відповісти
+10
Можно долго рассказывать про Тимошенко
А можно один раз посмотреть это выступление
Муссолини бы аплодировал!
Свое гнилое нутро Юля выставила напоказ
Как вообще можно доверять этой знаменитой
СТАРОЙ ШЛЮХЕ?
Простите ,но проще сказать - с кем НЕ СПАЛА Тимошенко
Чтобы попасть во власть и строить там карьеру
Юлина карьера строилась в постели украинских политиков
Это позор всем нам - что мы таких аморальных людей
Пускаем в политику

показати весь коментар
24.07.2025 16:58 Відповісти
+9
Вік вже не той. Але на деменцію списати не вдасться. Показала себе у "всій красі". Однозначно-це політичний труп. І БЮТ , також. На болотах радісно п"ють шампанське.
показати весь коментар
24.07.2025 17:34 Відповісти

Завантаження...