10390 відвідувачів онлайн
7 909 28
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Про що мовчить уряд

Кабінет Міністрів України

Про що НЕ відповіли народу урядовці при представленні проєкту Закону про Державний бюджет України на 2026 рік, а хотілося би отримати все ж таки чітку відповідь.

Дірка в бюджеті – 76 млрд долл.!!! (60 млрд. долл. + 16 млрд. долл. не вистачає, тобто не відомо, як їх закривати). Що з цим робити?

Чи варто зараз одягати рожеві окуляри і сподіватися, що вже до середини наступного року вдасться закінчити війну?

Жодного зменшення видатків на неефективні програми!

Знову неефективне розбазарювання народних грошей через сумнозвісний телемарафон "Єдині новини"…

Що з грошима (майже 30 млрд. грн. !!!), які не змогли при всьому бажанні "освоїти" на закупівлі в Болгарії російського застарілого некомплекту атомних енергоблоків?

Що буде з майже 300 млрд. євро, що "заморожені" в європейських країнах (насамперед, в Бельгії, хоча позиція ЄК і ЄЦБ тут також має велике значення. Ці гроші саме зараз точно були б не зайвими. Чому немає активного тиску з боку українського уряду на європейських партнерів?

І чи можна взагалі лише за півтори години представити й якось хоч обговорити основний фінансовий документ країни?!

Топ коментарі
+11
Розбронювати держслужбовців і поліцію, направити їх на захист держави. Скоротити витрати на держсектор який не є критично важливим. В армії перглянути чисельність тих хто придатний до тилу, бо їх чисельність велика, а в боях вони не мають приймати учатсь бо не є ефективними і здоровими. Демобілізувати хворих та тих хто не є потрібним за станом здоров'я. Залучати з закордону за гроші бійців.
показати весь коментар
21.09.2025 22:27 Відповісти
+8
"..."вкладники" виведуть свої активи з "ненадійної" Європи ..."
Виведуть ? А куди ? Де зараз надійно ?
Скиньте адресу , я теж туди виведу . Щось не подобається мені ця Європа.
показати весь коментар
21.09.2025 23:42 Відповісти
+7
Хаос, в якому політики і олігархи, вже десятки років, розкрадають все до чого дотягуються руки, це не демократія.
показати весь коментар
22.09.2025 06:46 Відповісти

Завантаження...