9592 відвідувача онлайн
3 826 11
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

"Потрібні люди"

Президент Зеленський 5 років тому: "Якщо вкрав - сядеш, якщо брав хабар - сядеш. Бо нема більше "криш", прикриття, адміністративних можливостей.

Президент Зеленський у 2025 році: віддає наказ знищити незалежні НАБУ/САП, які посміли розслідувати корупцію у найвищих ешелонах влади.

Корупцію Зеленського, бо немає ніякої окремої корупції Міндіча, Чернишова чи Шурми. Всі ці люди – рукавички на руках Зеленського/Єрмака.

І ми згодні з тезою, що "політична і бізнесова система в Україні будувалася саме на таких цинічних винятках - щоб "потрібні люди" могли закрити будь-які справи".

Будувалась, а головне - ще з більшою силою будується зараз.

зеленський

Топ коментарі
+7
Зелебобіки і далі кричатимуть "не на часі", "а кто, єсли ні он?", "розберемся після війни". Таким макаром "після війни" може і не настати.
показати весь коментар
22.09.2025 17:06 Відповісти
+5
так хто винуватий ?!!! ти якя привели до влади шоблу 🤡 ... навішали піару українцям на вуха та очі , про " снісхожденнія голобородька " ..а тепер вам неподобається ?! ...так робіть шось ...
показати весь коментар
22.09.2025 16:58 Відповісти
+3
Потрібні раби, а не люди. Безправні і мовчазні. Цементується корупційний феодалізм, де проста людина не має жодного права, де нема такого поняття як справедливий суд чи доступна медична допомога, як записано в Конституції, де президент відкрито підтримує корупцію, де не воюють ті, хто давав присягу, заброньовані 90-100% силовиків, де в ЗСУ лише 1 із 40 молодих відставників (середній вік таких відставників 45-47 років), де більшість офіцерів вічно чекають воса, а здорові бики охоронці стоять і охороняють дерева в містах, не кажучи вже про чинуш та їхніх дітей, а в той же час на вулицях хапають хворих людей.
От я не маю жодних прав, при тому багатьох не було і до війни, як от на справедливий суд - покидька, що покалічив мою маму, судять вже 6-й рік, все куплено у тому судді, де верховодить отой головачов, мільярдер з маєтком на Ларнаці, що на 5 років пересидів свій термін. А батька з однієї лікарні виписали за 1 день у жахливому стані, а в іншій замордували! І де наше конституційне право на доступну медицину і справедливий суд? А тепер і решти позбавили.
показати весь коментар
22.09.2025 21:39 Відповісти

Завантаження...