Толеруючи ухилянтам – ви толеруєте знищенню України
За офіційною інформацією з України виїхало 100 000 чоловіків у віці 18-22 роки. Фактично це 40% від усіх здорових чоловіків цього віку. Якщо казати, що я попереджав - це не сказати нічого. Люди, які прийняли рішення відкрити кордон навіть не ідіоти - це злочинці. Злочинці, які зацікавленні у знищенні української держави.
Тих, що виїхали ми не повернем. Забудьте. В переважній більшості вони не погано влаштуються від Кракова до Сан-Франциско. І поповнять вже сформовпні колонії ухилянтів.
Діаспори не розуміють, що ухилянти - це іржа Нації, тобто від українця там лише паспорт і бажання паразитувати на звитязі українського солдата. Всі ці остапчики і васєнькі, які покидали своїх батьків і звалили з України, бо не створені для війни, розколюють українську громаду, адже позбовляють її монолітності. Позбавляють ідентифікатора свій-чужий, що необхідно для виживання і розвитку будь якого організму.
Якщо ж повернутись до України, то якщо зараз не закрити кордон і не почати проводити агресивну роботу із повернення "ухилянтів" з усіх кнайп світу, то мобіізаційного ресурсу нам вистачить ну ще на два максимум три роки - далі крах. От просто усвідомте це. Толеруючи ухилянтам ви толеруєте знищенню України.
У той же час, якщо не змінити інформаційну політику, якщо не почати нарешті вчити все населення воювати, якщо продовжити симулякри замість справжніх реформ в армії, якщо не захистити у силовий спосіб систему мобіізації (якою б корявою вона зараз не була) то перспективи туманні за будь якого мобілізаційного ресурсу.
Пан політрук бачить "ухилянтів" по далеких закордонних кнайпах , але не бачить десятки тисяч "ухилянтів" у себе під носом в теплих чиновницьких кабінетах та силових структурах.
А останній абзац- взагалі якась люта маячня . Силові методи захисту системи мобілізації, що це: на війну будуть гнати палками і розстрілювати на місці всіх незгодних ? Читаючи подібні " викидні" від потужних політруків, чомусь спадає на думку лозунг однієї , вже покійної , тоталітарної країни: вєрной дорогой ідьотє таваріщі.