4580 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Толеруючи ухилянтам – ви толеруєте знищенню України

За офіційною інформацією з України виїхало 100 000 чоловіків у віці 18-22 роки. Фактично це 40% від усіх здорових чоловіків цього віку. Якщо казати, що я попереджав - це не сказати нічого. Люди, які прийняли рішення відкрити кордон навіть не ідіоти - це злочинці. Злочинці, які зацікавленні у знищенні української держави.

Тих, що виїхали ми не повернем. Забудьте. В переважній більшості вони не погано влаштуються від Кракова до Сан-Франциско. І поповнять вже сформовпні колонії ухилянтів.

Діаспори не розуміють, що ухилянти - це іржа Нації, тобто від українця там лише паспорт і бажання паразитувати на звитязі українського солдата. Всі ці остапчики і васєнькі, які покидали своїх батьків і звалили з України, бо не створені для війни, розколюють українську громаду, адже позбовляють її монолітності. Позбавляють ідентифікатора свій-чужий, що необхідно для виживання і розвитку будь якого організму.

Якщо ж повернутись до України, то якщо зараз не закрити кордон і не почати проводити агресивну роботу із повернення "ухилянтів" з усіх кнайп світу, то мобіізаційного ресурсу нам вистачить ну ще на два максимум три роки - далі крах. От просто усвідомте це. Толеруючи ухилянтам ви толеруєте знищенню України.

У той же час, якщо не змінити інформаційну політику, якщо не почати нарешті вчити все населення воювати, якщо продовжити симулякри замість справжніх реформ в армії, якщо не захистити у силовий спосіб систему мобіізації (якою б корявою вона зараз не була) то перспективи туманні за будь якого мобілізаційного ресурсу.

Топ коментарі
+28
А пан Мельник, як потужний "аналітик" не хоче проаналізувати чому в 2022 біля ТЦК були черги з добровольців на війну, а в 2025 черги стоять за відстрочками і бронню, а на кордоні з бажаючих виїхати? Чому у більшості населення пропало бажання та мотивація захищати країну ? В чому причина масового "ухилянства", СЗЧ, еміграції ? Як повернути людям мотивацію захищати свою країну, заохотити доєднуватися до ЗСУ ? Але замість того щоб розібратися з причинами провальної мобілізації, пан політрук пропонує ще більше посилити примус. І це при тому, що примус у вигляді "бусифікації" уже давно став основним методом мобілізації і що такий метод з кожним днем тільки посилює опір та радикальні настрої у суспільстві проти бусифікаторів.
Пан політрук бачить "ухилянтів" по далеких закордонних кнайпах , але не бачить десятки тисяч "ухилянтів" у себе під носом в теплих чиновницьких кабінетах та силових структурах.
А останній абзац- взагалі якась люта маячня . Силові методи захисту системи мобілізації, що це: на війну будуть гнати палками і розстрілювати на місці всіх незгодних ? Читаючи подібні " викидні" від потужних політруків, чомусь спадає на думку лозунг однієї , вже покійної , тоталітарної країни: вєрной дорогой ідьотє таваріщі.
показати весь коментар
03.11.2025 22:47 Відповісти
+26
Злочинці - це ті хто примушує робити людей те, що вони не бажають робити. При цьому якщо є гроші - то можна відкупитися. Ось це і є злочинці, не просто злочинці, а ще і гниди. Також злочинці ті - хто вчить людей як правильно жити і що робити, за такими ж принципами живе наш ворог, отже хто в нашій країні встановлює такі ж принципи - вони вороги, тому що роблять те ж саме що і окупант.
показати весь коментар
03.11.2025 17:54 Відповісти
+25
автору - 100% згода! дякую!
показати весь коментар
03.11.2025 17:33 Відповісти

Завантаження...