Кейс з Анджеліною Джолі

Кейс з Анджеліною Джолі - це найкраща ілюстрація до тези, про яку казав 3,5 роки як журналіст і тепер кажу як військовослужбовець.
Ось вона.
У нас повністю відсутня система стратегічних державних комунікацій підчас війни. Натомість, створені особисті піар-служби різних очільників різних відомств і влад. Ще й досить низької якості. Які ще й знаходяться в стані перманентної війни між собою. І не вміють не те, що правильно єдиним голосом супроводжувати події - навіть просто нормально робити новини і організовувати процеси.
А ніякого єдиного голосу, наративу й спільного розуміння сенсів так і не створено.
Відповідно, навіть суперсприятливі, здавалось би, приводи для позитивних новин типу приїзду суперзірки світового кіно в фронтове місто Херсон перетворюються на епік-фейли.
І фіг би собі з ними самими по собі.
Але ж от саме так і виходить, що на 4 рік війни чимало громадян України втратили розуміння того, що відбувається. І перетворюються на агресивних нападників на буси ТЦК.
Коли історики будуть розбиратися в причинах, чому ж порив 2022 року не матеріалізувався в перемогу України, ось цей ганебний провал в питаннях інформвійни буде далеко не останнім.
Бляха, це ж як треба факапити, щоби навіть приїзд Анджеліни Джолі перетворити на обговорення кого і як забрали в ТЦК і хто з якого туалету злив про це відео...
І ще... Може кортежи наших найвеличніших діячів-кварталівців також справедливо зупиняють та перевіряють? Не знаєте? Я щось не чув про таке