9332 відвідувача онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Про підозри фігурантам злочинної організації в енергетиці

А тепер про підозри ❗

Детективи НАБУ повідомили про підозру сімом фігурантам злочинної організації, що діяла у сфері енергетики. П’ятеро з них затримані, двом вдалось втекти.

Зокрема, підозри отримали:

▪️бізнесмен з оточення президента Тімур Міндіч;

▪️ексрадник міністра енергетики Ігор Миронюк;

▪️виконавчий директор з безпеки Енергоатому Дмитро Басов;

▪️четверо "працівників" бекофісу з легалізації коштів.

Ви все і так бачили на відео, але якщо коротко, то, за даними НАБУ і САП, підозрювані систематично отримували хабарі від контрагентів Енергоатому у розмірі від 10% до 15% від вартості контрактів.

Зокрема, контрагенти за відкат могли уникнути блокування платежів за надані послуги/товари або позбавлення статусу постачальника. Ця схема мала назву "шлагбаум".

Кошти легалізовувались через бекофіс у центрі Києва, через який пройшло близько 100 млн доларів, додають у НАБУ і САП.

Уявіть, скільки за ці гроші можна було звести захисних споруд на об'єктах енергетичної інфраструктури.

міндіч

Завантаження...