Реакція "Квартал-95" дуже показова
Реакція "Квартал-95" дуже показова. Вона навіть більша за реакцію самого Зеленського. З’ясувалося, що Міндіч має просто юридичний зв'язок. Це так мі-мі-мі.
Погоджуюся, що не треба використовувати бренд "Квартал-95" у спекулятивних чи політичних контекстах. Треба просто чесно сказати, що "Квартал-95" був інструментом Зеленського і Міндіча для отримання влади. А отримання влади дало можливість Міндічу займатися корупцією і робити те, що сьогодні демонструють плівки НАБУ та САП. А ще варто згадати виходців з компанії Зеленського та Міндіча у владі. Один Баканов чого вартий. Це той випадок, коли "Квартал-95" мав би мовчати. Просто не треба казати на чорне біле. Не треба...
До речі, в перспективі може бути накладний арешт на 50% "Квартал-95". Цікаво історія розвивається.
