Єрмак, Зеленський і "кроти" із САП показують нам черговий сезон серіалу "Слуга народу"
Єрмак, Зеленський і "кроти" із САП показують нам черговий сезон серіалу "Слуга народу".
Чому це вже очевидно?
Далі просто набір загальновідомих фактів:
- Єрмак знав про обшуки. Рано вранці (коли ще на вулиці було темно) він уже був з адвокатами.
Єрмак не отримав підозри. І навіть, якщо отримає, то очевидно, що вона буде така ж пуста і безперспективна з процесуальної точки зору, як і в Міндіча. - Підозра Міндічу, яка стала публічна, та була проаналізована десятками фахових українських адвокатів, не містить базового: складу злочину, обставин і мотивів його вчинення, збитків, експертиз відповідно. Натомість вона містить купу неточностей, які на папері виглядають невинно, але в суді стануть підставою для її скасування.
- Міндіч виїхав з України без навіть мінімальної спроби збоку НАБУ чи САП його зупинити, про що керівники цих антикорупційних органів розповіли публічно.
А тепер найцікавіше. Упійманий на "зливах" заступник голови САП Клименка Синюк - тихенько пішов у ліс. Його просто звільнили без будь-яких наслідків і без висновків службового розслідування. А особисто Клименко почав вигороджувати Синюка - мовляв, той мав зустрічі, але не з тими людьми, що могли б злити дані про "Міндас" в ОП.
Ви в це вірите?
Отож-бо.
А тому, все це виглядає як гарно зрежисований спектакль: коли маючи кротів у САП, Банкова вдає з одного боку протистояння з антикорупціонерами, з іншого - жертву "проросійської операції" (політ фантазії їх головного медійника Петрова). А насправді - все це вистава для Заходу і українців. Цілком контрольована. І головне! Дякуючи "кротам" в антиструктурі - ця вистава цілковито безпечна для всіх корупціонерів, яких ми ще тиждень тому слухали на плівках НАБУ.