11115 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Рабами стануть всі: ми вже на це погодились

зсу, військовий

В армію я вернувся в перший день повномасштабки, без будь яких умов і договорів.

Я прийшов в армію з одним бажанням - не здохнуть 6 місяців, шоб країна вспіла знять чехли, мобілізувать мужиків і получить зброю.

Я получів автомат, один комплєкт форми (взяв вдіть, шоб свої ж не захуячили) і бєрци на 2 размєра більші (не було інших)

Я прийшов в армію під аплодісмєнти самого лучшого народа в світі, який треба захищати і хриплий голос обісцяного прєзідєнта (за якого я просив вас не голосувать, бо буде піздєц) : "- Збройні Сили Украіни - ви все що у нас є".

Шо я получив в результаті?

Уніженіє від держави, зарплату обізяни, ніякого права на знання сроків своєі служби і насмєшку від "умних", які порішали свої вопроси тоді, поки ми кишки на траки намотували, в ожиданії мобілізації державою мужиків.

Я получів фотографії пачок пижжєних грошей то в багажніках, то на столах власних підорасів. Я получів зневагу уєбанів, порішавших з воєнкоматом.

Тепер я продаю книжки і періодично прошу гроші, шоб мені було як ще 20 років служить в ЗСУ. Це єдиний зрозумілий сьогодні мені срок служби - до 60 років. Я продаю книжки шоб моя сімʼя не здихала з голоду. Кончаться гроші і не буде що продавать - я не піду таксувать чи просить милостиню.

"Горіть" і зводить себе з ума я не буду, але більшого приниження, чим від свого ж народу (який від страха не хоче бороться за мої права шляхом тиску на вибраних ними ж підорасів) і від своєї держави, яка мене вважає безправною обізяною, я не получав.

Я не піду в СЗЧ сам і ніколи не призву до цього когось ще, бо це хуйова тєма при тисячах кілометрів лініі фронту.

Я не "піду на Київ" і не призву до цього когось ще, бо це тоже хуйова тєма при тисячах кілометрів лінії фронту.

Я не буду розказувать сказок про "піздєц вам після війни", бо знаю, шо ніколи такого не буде і не хочу самого себе смішить.

Як тільки моя сімʼя начне страдать - я вдіну той самий посічєний осколками піксєль з 2022 року, шеврони і в откриту піду грабить. Грабить з гордо піднятою головою, як воїн ЗСУ доведений до піздєца своїм же народом.

Держава зробила з тих, хто остався живий з доброї сотні тисяч лицарів, безправних кріпаків з кріпацькою зарплатою і кріпацькими "правами", під мовчазне согласіє обісцявшогося і тихенько сидящого в норках населення. В результаті рабами стануть всі. Ми вже на це погодились. Населення не хоче воювать з росіянами і населенню не треба Україна.

Значить, скоро в нас її й не буде.

Топ коментарі
+34
Якщо ви вже раби, то шукайте серед себе Спартака. Бо ця так звана "держава" вже повністю рамси поплутала і втратила відчуття реальності. Новий бюджет з зарплатнею дупутатам у 200000 і відсутністю грошей на армію, тому доказ.
показати весь коментар
04.12.2025 21:28 Відповісти
+26
Примерно такі ж думки й розклади маю..У перший день повномасштабки був у вечорі вже на передку..Харків,окружна..Прослужив поки здоров'я дозволяло й чудом вижив 1рік й три місяця..Звільнився,прийшов на свою работу.В інстітуті працюю..проректор сказав Шо ти приперся?,йди обратно,воюй..Прийду завтра з военкором повторите на камеру?..Ну ок..Мінімалка..Малюю,патриотичне,поробив три виставки..Зиску ніякого тількі вбухали гроші..Патріотичні плакати нікому нецікаві..Це ж пропаганда..Вона моїй країні непотрібна..Квартал,поржать потрібен..Влада краде безбожно..Воювати ніхто майже не хоче..На фронті срака..Сьогдня вбили у Львові свого ж вояка який в тцк служив,перед тим захищав вас та свого вбивцю...Дякуемо президенту за вчасно проведену мобілізацію,відведеня військ та розмінування мостів..За добрі дороги по котрим котились кацапські танки на Київ та інші міста країни.Перспектив в країні як би то вірно сказати....мало..Дяку вам довбні за голосування 19 року..розвели лохів..красиво..Ну ми все одне нікуди втікати небдемо.Й знов повтореться 22 рік чую..Я невірю більш в свій нарід..Так негатив....Ну покажіть мені гатив..Може це Єрмак у Мадьяра:А не на лаві підсудних?...Честь матросу Скакуну..Та всім хто віддав свое життя за країну на котру вам плювати..Честь маю..
показати весь коментар
04.12.2025 21:55 Відповісти
+23
Дєточка не тобі мене вчити з своєї закордонщини. У мене зараз шахеди будуть вчергове виносити вікна. Так як у мене білий білет з СРСР, пройти я можу лише 2 метри без милиць, але без питань, приїжджай, я дострибаю до Майдану. Михайловій похер, розумієш, як і Міндичу, як і Зе. Їм не бояться про це казати абсолютно всі, ця держава це один колективний Міндич.

показати весь коментар
05.12.2025 00:21 Відповісти

Завантаження...