9230 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

"Розгрузка": ще одна корупційна схема в енергетиці

Хочу вам нагадати, як ще у нас вкрали гроші.

Міндіч і Ко погоріли на схемі "Шлагбаум", але у них з далекого 2020-го була і інша схема. В народі "Розгрузка".

🪫Її прям активно використовували у 2022-2024, в період коли діями Галущенко керував Ростислав Шурма.

⚡️Якщо коротко, це схема коли так підгадувалися торги - що великий обсяг електроенергії атому фактично віддавали за безцінь.

💁‍♂️Схема не нова. Її ще Коломойський (говорять потім і Шефір) активно практикували.

🤝І це б було абсолютно неможливо, якщо б не дивна синхронізація дій "Енергоатому", "ЦентрЕнерго" та МінЕнергетики)

💰 І грошей вони на цьому вкрали теж не менше ніж на "Шлагбаумі".

Топ коментарі
+2
Раби , пані , раби. Раби мовчать.
показати весь коментар
07.12.2025 20:02 Відповісти
+2
Так, триста років кацапського рабства - були рабами у рабів - за три до цять років незалежності не вивітряться...
показати весь коментар
07.12.2025 21:03 Відповісти
+2
типу до того тут була наддержава

більшість "українців" і зараз є холопами, тому у них так дупи горять коли українці пропонують створити ядерну зброю, вони одразу лякаються і думають, що там хазяї з ними за це зроблять
показати весь коментар
07.12.2025 21:31 Відповісти

Завантаження...