4393 відвідувача онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Популізм ціною в 18 мільярдів

тисяча

І Премʼєр, і Президент офіційно відзвітували, що встигли роздати з грошей платників податків 18 млрд грн тільки на популізм з "1000 від Зеленського".

Навіть останній повідомив, що в наступному році роздадуть ще більше!)

🤷‍♂️ Правда, якось оминули момент в комунікації, що через це доведеться податки підняти, життя десь 600+ тис ФОПів значно ускладнити та і ще ряд змін податкових та митних провести, але головне - популізм і в наступному році буде.

P.S. Про питання зарплат військовим та закриття дірки в бюджеті на армію, теж чомусь нічого не сказали. Але це вже традиційно.

допис железняка

Топ коментарі
+15
І двушечки на москву відправили і стадо щасливе - молодці!
показати весь коментар
24.12.2025 14:49 Відповісти
+8
Це вже не популізм, а нищення держави.
показати весь коментар
24.12.2025 17:04 Відповісти
+2
на жаль!
кожного разу аферистам вдається наїбати українців!
неубучаємиє ми!
ми рибкі гупі!
але, жидоклан взявся по серйозному, починаючи з кучми!
ну, от маємо!
маємо геноцид та остаточний перепродаж кацапам від жидоклану!
цілої країни! з усіма кріпаками!
показати весь коментар
24.12.2025 19:53 Відповісти

Завантаження...