8908 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Міф про "тиск через НАБУ"

слуга

Так багато людей вдягли шапочку з фольги і почали розповідати теорію змови, що прихід НАБУ до кількох депутатів - це хитрий план примусу України до капітуляції, що аж страшно.

Зрозуміло, є штатні пропагандисти. Які чомусь ставлять знак рівності між президентом і його депутатами. Дивно. Для них дивно. Вони ж про інше мають казати. Про нульову толерантність до корупції президента, який щасливий полетів в Майамі, пишаючись, що в Україні навіть депутати президентської фракції не можуть дозволити собі корумповані дії. А вони чомусь про інше…

Але ті, хто завзято підхопили. Як ви бачите корупція трьох депутатів має послабити позицію України на перемовинах? Ви думаєте, що для Трампа корупція то гріх? І це після того, як Трамп і Путін думають, як би майнити кріпту на ЗАЕС? Після того, як за останній рік статки одного сина Трампа виросли в 5 разів, а іншого - в 10? Чи ви думаєте, що для світу корупція в Україні то новина? Чому наявність викритих в корупції кількох депутатів робить позицію України слабшою?

Чому вдалий кейс розслідування корупції має послабити Україну на перемовинах? Корупція зазвичай послаблює. А її викриття, навпаки.

І так, НАБУ і САП могли б обрати інший день. Але коли? Коли у нас інший не важливий день? Коли у нас або тільки не закінчились перемовини, або вони мають знов початися? Чи до кінця війни не розслідувати? Не на часі?

Не кажучи вже про те, що організувати операцію такого філігранного тиску дуже важко. Слухайте, ці люди заблюрити файли не можуть. Ці люди між собою домовитись не можуть, де Уіткоф, а де Рубіо. І що, хто з них дзвонить в НАБУ і дає наказ? Як це по вашому виглядає? І де той чатік у Сігналі тоді? "Кушнер дай команду". Десь так це виглядає?

Варто нагадати, що теорії змови люблять люди, які в своєму житті ніколи не керували процесом, в який залучено більше двох людей. І також варто нагадати, що саме не системні девелопери, які навіть не чули про процес створення в Україні антикорупційних органів, зараз ведуть перемовини від США.

Тому знімайте ваші шапочки з фольги. Зрозуміло, ми живемо у світі, де домінує магічне мислення. Де біснуються прихильники пласкої Землі і антивакцинатори, де нумеролог з тарологом прогнозують закінчення війни. Але ж соромно...

Топ коментарі
+6
Логічно, Сергію! Коли людина не може елементарно думати, знаходити причини й бачити наслідки, вона легко створює теорії.
показати весь коментар
28.12.2025 15:44 Відповісти
+5
Если бы 73 % идиотов не выбрали зелёный бардак в 2019р
показати весь коментар
28.12.2025 16:16 Відповісти
+3
Ще депутат Поляков розкрив схему виплат Слугам і всі, хто цікавиться нашою політикою, знають, що це стала практика, а не ньюхау від Єрмака і Зеленського)

Щоб люди не створювали теорій змов, треба, щоб існувала прозорість і передбачуваність в роботі НАБУ і САП. Наразі, це чорна скринька, яка видає якісь сигналі, бо чи доведуть ці справи до суду, це ж ще велике питання, як з Єрмаком, Міндічем і іншими.

Міндіч досі не оголошений в міжнародний розшук і відпочиває у елітному передмісті Тель-Авіва. Що Міндіч і група Коломойського захопили Енергоатом і виводили грошики, було відомо грантожерам-розслідувачам ще кілька років назад - в 2022 Ніколов в ефірах вже казав тоді. НАБУ 3 роки справу штопали чи як це можна зрозуміти? Може, правий тоді Міндіч, що це лише "крутое кино", як він сказав, а правова частина - сміттєва)
показати весь коментар
28.12.2025 16:58 Відповісти

Завантаження...