Зніміть рожеві окуляри

Я ніколи не був великим прихильником Віталія Кличка, однак сьогодні він єдиний, хто сказав вам жорстку правду.
Війна триватиме довго, і деякі з вірогідних сценаріїв розвитку подій полягають у неминучості вимушеної міграції жителів з міст - хоча б навіть заради того, щоб не бути кучною ціллю для ракет і шахедів.
Перші дні повномасштабки добряче були налякали наше суспільство. Однак ЗСУ перевиконали план і суспільство розслабилося. Життя пішло як раніше. Хоч і з деякими незручностями, але терпіти можна.
Усі звикли вважати, що тягар і страх війни ляжуть виключно на військових та їхні сім'ї, а усі інші житимуть на розслабончику. Аж тут війна несподівано так постукала в двері і нагадала про себе. І одразу почався лемент, голосіння і скрежет зубовний.
Панове, зніміть свої рожеві окуляри. Дві доби без світла - це справді дуже неприємно, незручно і важко. За деяких обставин навіть небезпечно. Але це, повірте, дуже далеко від тих втрат, що зазвичай супроводжують суспільство в таких мамштабних війнах.
По великому рахунку, наше суспільство цієї зими почало періодично жити так, як вже чотири роки 24/7 живуть Сили оборони, в побутовому сенсі.
На жаль, притомнішої історії для нас не було придумано - доводиться жити ту, від якої верне.
Тому беріть себе в руки і відставити паніку. Ми все одно переможемо, але ніхто не обіцяв, що це буде легко.
Типу: робить все, як мріє *****!
Не смійтеся! Ходіть у чорному зі стражданням на лиці. Залиште все, біжить Не обертаючись! У всьому винні гандони цивільні, розслабилися!
Хоч слово про зелених мразот? Про мародерство? Про саботаж?
І традиційне залякування, війна навічно, бо зсу 24/7.
А тут ще й історичний фултонівський пост заслуженої журналістеси України Мосійчук, яка оголосила про створення племені. Потужно запрошуємо в кам'яний вік!