7135 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Зніміть рожеві окуляри

Я ніколи не був великим прихильником Віталія Кличка, однак сьогодні він єдиний, хто сказав вам жорстку правду.

Війна триватиме довго, і деякі з вірогідних сценаріїв розвитку подій полягають у неминучості вимушеної міграції жителів з міст - хоча б навіть заради того, щоб не бути кучною ціллю для ракет і шахедів.

Перші дні повномасштабки добряче були налякали наше суспільство. Однак ЗСУ перевиконали план і суспільство розслабилося. Життя пішло як раніше. Хоч і з деякими незручностями, але терпіти можна.

Усі звикли вважати, що тягар і страх війни ляжуть виключно на військових та їхні сім'ї, а усі інші житимуть на розслабончику. Аж тут війна несподівано так постукала в двері і нагадала про себе. І одразу почався лемент, голосіння і скрежет зубовний.

Панове, зніміть свої рожеві окуляри. Дві доби без світла - це справді дуже неприємно, незручно і важко. За деяких обставин навіть небезпечно. Але це, повірте, дуже далеко від тих втрат, що зазвичай супроводжують суспільство в таких мамштабних війнах.

По великому рахунку, наше суспільство цієї зими почало періодично жити так, як вже чотири роки 24/7 живуть Сили оборони, в побутовому сенсі.

На жаль, притомнішої історії для нас не було придумано - доводиться жити ту, від якої верне.

Тому беріть себе в руки і відставити паніку. Ми все одно переможемо, але ніхто не обіцяв, що це буде легко.

Топ коментарі
+24
І знову надгробні промови. І знову від дружин білецького!
Типу: робить все, як мріє *****!
Не смійтеся! Ходіть у чорному зі стражданням на лиці. Залиште все, біжить Не обертаючись! У всьому винні гандони цивільні, розслабилися!
Хоч слово про зелених мразот? Про мародерство? Про саботаж?
І традиційне залякування, війна навічно, бо зсу 24/7.
показати весь коментар
23.01.2026 14:14 Відповісти
+19
Прикольний ваєнний , стібеться з людей які замерзають в домівках без світла і опалення бо зелені підари розікрали гроші на захист енергетики і когенерацію .Краще було б Бику не ******* а добре робить свою роботу на будівництві фортифікацій .
показати весь коментар
23.01.2026 16:53 Відповісти
+18
Збулась мєчта політрука - суспільство в умовах окопу. Пригадую ще одного, який бажав прильотів російських ракет в тилові міста, бо йому здалось, що там про війну забули. Напевно, він зараз скаче від радощів у своїй телестудії.
А тут ще й історичний фултонівський пост заслуженої журналістеси України Мосійчук, яка оголосила про створення племені. Потужно запрошуємо в кам'яний вік!
показати весь коментар
23.01.2026 15:00 Відповісти

Завантаження...