9467 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Галущенко був вибором Зеленського

галущенко, зеленський

4 500 000 000 гривень. Готівкою.

Це сума грошей, які колишній міністр Галущенко, за даними НАБУ, вкрав на українській енергетиці, яку він очолював. Галущенко був вибором Зеленського на цю посаду - без схвалення президента в Кабмін нікого не призначали.

Я з 2023 року публічно розкривав крадіжки в Енергоатомі і звертався до правоохоронців з приводу закупівель для окупованої російською мерзотою Запорізької АЕС. Тоді лише на кейтерінг для буфету захопоеної станції Енергоатом витратив 250 млн грн, а серед зовсім екзотичних придбань був корм для риб. Тимчасова слідча комісія ВР з питань закупівель, куди я входив, теж знайшла багатомільйонні перевитрати Енергоатома, проте Державна аудиторська служба казала, що там окей.

Потім у справі Міндіча виявилось, що це все і набагато більше зникло в кишенях друзів і вірних чиновників президента. Ну а "двушка в москву" та "дєнєг жалко" на захист енергетичних обʼєктів стали одною з причин чому гєроя россіі отримав Андрій Деркач - зрадник України та колишній босс Галущенка, Миронюка та інших викритих схемщиків. Бо вони не тільки розкрадали, а і зривали програму захисту енергетичної безпеки: якби розгалужену мережу газогенерації почали активно розвивати після зими 2022/23, то сьогодніми не мали би таких блекаутів, а енергосистема не існувала на грані колапсу. Із завданням москви вони впорались.

Ну і треба памʼятати, що люди Деркача отримали контроль за Енергоатомом, а потім і за всією енергетикою України саме від Зеленського. То була подяка за дискредитацію Порошенка, а насправді - спецоперацію ФСБ проти Порошенка і Байдена з оприлюдненням записів, які називали "плівками Деркача". Ці записи офіс президента намагався використати для кримінальних справ, щоправда безуспішно - довелося закривати коли Байден став президентом США.

На мою думку, Галущенко абсолютно справедливо отримав підозру від НАБУ. Ще одна людина Деркача буде відповідати за корупцію. А от за державну зраду підозри йому наразі немає і СБУ робить вигляд, що не помічає в діях цієї особи нічого поганого. Бо якщо помітить, то доведеться подивитись і вище. А там - начальство.

Топ коментарі
+18
Зеленський очолює ОПГ зрадників і мародерів , і використовує свою посаду щоб прикривати їхні злочини .ЗЕсаботажники роблять все щоб ми програли війну .Але вибори не можна проводити до кінця війни щоб вимести всю цю наволоч з влади , бо це не по закону .
А по закону діє Зеленський і його шобла ?
Пане Ар'єв , ви депутат , включайте мізки свої і колег і знайдіть якесь альтернативне рішення по виборах .
Дійте ! А писульки на Цезорі і я можу написати .
показати весь коментар
16.02.2026 14:04 Відповісти
+13
Шурма, Міндіч, Галущенко, Цукерман, Рєзніков, Юзік-Корявченков, Арестович ... а ЛІДОР робить вигляд, що він не має відношення до всих цих ЗЕмародерів!

Але ще гірше, що поважні європейські пани та паніхи, що приймають та обіймаються з ЛІДОРОМ також "вмикають дурня" і роблять вигляд , що ГОЛОВНИЙ МАРОДЕР непричетний до мародерства своїх призначенців !

Гидко дивитись на цих гнилуватих європанів та європаніх , які так явно показують свою зацікавленість в нескінченій війні в Україні, яка по-факту СПАЛЮЄ Неньку в той час, як в Вільній Європі продовжується гарне мирне життя, а Путло Погане з апетитом гризе Україну!
показати весь коментар
16.02.2026 13:07 Відповісти
+11
100% ви пан Ар'єв праві !!!
показати весь коментар
16.02.2026 12:03 Відповісти

Завантаження...