Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.
Галущенко має відповісти за державну зраду

Герман Галущенко має сісти не тільки за топ корупцію, але і за державну зраду.
На посаді міністра енергетики він дерибанив мільйони доларів з державної компанії Енергоатом. Звідти гроші йшли на карибський острів, потім на Швейцарію, звідки оплачувалося розкішне життя родини міністра. В тому числі 200 тисяч доларів в рік за елітний Альпійський коледж для сина.
В київській школі моїх дітей температура +2. Зірвані батареї. Мої сини в холодній квартирі без світла вже другий місяць намагаються якось онлайн вчитися.
І це наслідок топ корупції Галущенка, який не підготував енергетику до зими і до захисту від російських атак. Його діяльність на посаді - це не просто відмивання мільйонів доларів, а і державна зрада.
Він має за це сісти.
Топ коментарі
+11 First
показати весь коментар
17.02.2026 17:28 Відповісти Посилання +10 Maksym Mykhaylenko #609714
показати весь коментар
17.02.2026 18:47 Відповісти Посилання +9 John Atkinson
показати весь коментар
17.02.2026 19:27 Відповісти Посилання