10208 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Чому Шуфрича витягли з буцегарні?

Шуфрич

Нестора Шуфрича, підозрюваного у держзраді, Шевченківський райсуд столиці відпустив з-під варти під домашній арешт. Нестор буде носити електронний браслет.

Відверто кажучи, у мене не вкладається у голові, щоб людина, яка звинувачується за статтею про державну зраду, ось так без пояснень виходила із СІЗО.

У пресслужбі Офісу генпрокурора кажуть, що заперечували проти зміни запобіжного заходу для Шуфрича. Але суд, мовляв, був невблаганним.

Видно, у фракції ОПЗЖ - вірної соратниці Слуги народу по парламенту вже не вистачає голосів для голосування. Ось вони потягнули з буцегарні Нестора.

Топ коментарі
+15
Суддів на місце Шуфрича потрібно посадити. А краща один батальон відкликати з фронту зачистити нечисть в Києві.
показати весь коментар
17.04.2026 11:01 Відповісти
+10
А в мене не вкладається в голові, що людина 3 роки сидить в СІЗО.
Офіс генпрокурора не хоче розповісти, чому діло Шуфрича досі не в суді?
показати весь коментар
17.04.2026 10:46 Відповісти
+9
Недоробив тоді Бутусов роботу...
показати весь коментар
17.04.2026 10:05 Відповісти

Завантаження...