9210 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Звільнення Шуфрича: "жест доброї волі" для Кремля?

Шуфрич

Спостерігаю шок і істерику у багатьох через те, що суд відпустив підозрюваного у державній зраді Шуфрича з-під варти на домашній арешт. Ой не через те у вас істерика, не через те.

Поки одні вважають, що це зроблено через бажання Зеленського мати гарантовані голоси ОПЗЖ, а інші припускають, що це через те, що він нарешті віддав активи, які в нього були і його відпустили, бо видоїли, то хочу сказати, що обидві версії мають право на існування, але є ще і третя.

Уявіть, що ви президент України. Уявили? А тепер уявіть, що ви постійно публічно кажете про своє бажання зустрітися з Путіним і домовитися. А Путін вас ігнорує, як ігнорують колишню. Але ви дуже хочете. І ще хочете, щоб на переговорах був якийсь результат, бо тоді вам не треба буде стабілізувати фронт та втрачати залишки рейтингу.

І от тоді вам дехто, хто часто спілкується з Медведчуком, був на його днях народження, працював з ним та ручкався у парламенті каже, що можна спробувати через Медведчука домовитися, але треба якийсь "жест доброї волі". Як візит до Вишинського у в'язниці близкого до Кремля Олексія Венедиктова, у 2019 році, який був організований Шефіром, першим помічником Зеленського. І цей "жест" - звільнення Шуфрича з СІЗО. Єдине, що заважає, так те, що той у СІЗО з підозрою у держзраді, а з таким не випускають. Хоча, це ж такі дрібниці, коли потрібен жест доброї волі.

Забудьте на якийсь час, що на вулиці весна, на носі у вас окуляри, а в душі осінь, а уявіть, що все так і відбувається. Бо злі язики з Банкової мене в цьому переконують. Я, звісно, їм не вірю, але ж вони чомусь завжди праві та жодного разу не помилилися раніше.

Тож, ситуація стає все цікавішою. Що скажете з приводу версії злих язиків з Банкової? Віримо їм чи ні?

Топ коментарі
+12
Шуфрич для Кремля никто, пыль. Это мы ********* Шуфричу создали какой то имидж оппозиции, он просто ворюга, а в политике вместо мебели, деревянный
показати весь коментар
17.04.2026 10:10 Відповісти
+6
відпусти зеІуда і Цемаха , підготував Україну до здачі за три дні , в ножкипадав :" вл вл , ну заберітє меня , хоть ха долги ……" Як треба себє не поважати , щоб вірити перевертню з булавою , який не щифруючись знущаеться з України :"порноакторка, приймаючая з усіх боків , "терсмос",сеньйор Голодомор ", не дивіться в гору ,завтра вас будуть немножечко бомбить , а свох " дінастія" завчасно євакуювала , з намарадереними мільярдами
показати весь коментар
17.04.2026 14:28 Відповісти
+3
"...можна спробувати через Медведчука домовитися..." - ніхто і ніщо не примирить мертвечука і ЗЕ, бо там заруба на все життя. Якого чорта в 2021 році його треба було арештовувати тоді? Зелі це у пуйла не простять ніколи! Автор має дуже бурхливу фантазію для складання фантасмагоричних сценаріїв!
показати весь коментар
17.04.2026 12:06 Відповісти

Завантаження...