Спільні цінності нинішньої влади і Медведчука

Якось несподівано випливла ланка, яка свідчить про спільні цінності нинішньої влади і Медведчука. Як мінімум, цінності.
На ланку вказала Sonya Koshkina - фото обряду хрещення дитини екс-міністра Чернишова за участі Єрмака містить важливу фігуру. Це один із активних діячів російської церкви під назвою "УПЦ" Даміан (Радзіховський) Він здійснює обряд. Даміан є особистим духівником сімейства Медведчуків. І те, що друзі і сусіди Зеленського по недобудованому кооперативу "Династія" пішли до конкретно московського попа - це більш ніж показово.
Мені можуть заперечити, що у Зеленського відібрали і закрили телеканали Медведчука. Проте, схоже трапилось і з каналом 1+1, який належав Коломойському і Медведчуку - його рейдернув Міндич під дахом Зеленського. Пояснення просте: нинішній владі в інформаційному полі були потрібні не партнери, а підлеглі. Тому маленькі канали Медведчука закрили, а великий забрали. Тому Коломойський і сидить.
Самого Медведчука видали росії і навіть не намагались судити за зраду України. Просто обміняли. Тепер для мене це виглядає як дружня акція: у кума путіна в москві є майно, гроші. Тут, в Україні, перспективи були протилежними. Тому, духовна спільнота вирішила проявити "милосердя" до свого. Навіть пожертвували можливістю тримати під контролем в камері такого цінного "свідка" по сфабрикованій справі проти Порошенка.
А рускій дух, бачимо, випирає навіть з одягнених напозір вишиванок і новомодних офісних одностроїв з патріотичними патчами.
Як у 2014- му у Горлівці катували проукраїнського Рибака, а у цей час, клопи із 95- го гуляли по баням із сєпарами і Зеленьський розказував, " мі жєбза русакій язік,?міс5а нєм разгаваріваєм".
в довгих війнах, із відомих залишились ахметов та пінчук.
сьогодні модно обсмоктувати медведчука?
будемо це робити.
вчора, було в тренді обсмоктувати міндіча?
а, чого зупинилися?
україна важко хвора!!!
прогнило все!!!!
все, окрім статків ахметова, пінчука.....
і, як що, після цього важкого кровавого уроку, українці не зроблять висновки? як що, нам знову будуть втирати ідею повернення до папєрєднікав, то ми приречені!!!
повноцінна жорстка люстрація, з карними справами, з відкритими показовими судами, з конфіскацією та пожиттєвими вироками!!!!
всім без преференцій! і папєрєдникам в тому числі!!!