11242 відвідувача онлайн
9 069 46
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Плівки Міндіча та відносини з Умєровим

Вчора екс-прокурор Станіслав Броневицький публікує в себе в ТГ картинку. Її тут же розганяють ряд ТГ помийок, кілька сумнівних медіа і Олексій Гончаренко.

Публікує не плівки, а саме картинку де написано:

"Міндіч: Давай по Маше договорим (йдеться про Берлінську).

Умєров: какой у нее? Че мы ей вообще?

Міндіч: я не знаю

Умєров: просто она там живет. Зарплату ей платим?

Міндіч: ты ей платишь."

Тобто на картинці нас пробують переконати, що Умєров платить мені зарплату.

Вся країна знає моє ставлення до Умєрова, це легко гуглиться. В двух словах - я жорстко критикувала і вимагала відставки цього міністра.

Тепер розберемо чітко по пунктам.

Просто як повчальну ілюстрацію про дуже тупих авторів конкретного фейку.

Що вони зробили не так? Все.

1. Броневицький в пості пише що я антикорупціонер. Я не "антикорупціонер", я займаюсь дронами це загальновідомий факт.

Сам Броневицький був колись антикорупціонером, але кажуть потім його вигнали і почав працювати на владу.

2. Умєров був представником влади, міністром оборони, якого я системно і аргументовано називала одним з найгірших на цій посаді. Публічно і неодноразово.

Слабо уявляю як би він мав мені платити за жорстку критику його некомпетентності)

3. Самих плівок поки ніде немає. Якщо існують - де можна послухати саме плівки а не подивитись нафотошоплені картинки? Правильно, ніде)

Ну і вишенька на торті - чому саме "Маша"?

Всі до мене звертаються Марія, і всі це знають.

Тут автори цього драматичного сюжету теж дали в штангу.

В ОП, в Верховній Раді, в уряді - є ряд людей, до яких звертаються "Маша".

Але єдина Маша у світі — це, звісно, Берлінська 😅 ну авжеж, очевидні речі.

Станіслав Броневицький - чекаю від вас хоч якісь докази, що на ваших картинках йде мова саме про мене. Не ваші фантазії, а факти. Гарантую, що не надасте.

Пропоную заключити парі на Мавік!)

Якщо ці плівки взагалі існують - дуже чекаю на публікацію від НАБУ та Спеціальної антикорупційної прокуратури - будь ласка опублікуйте матеріали.

Скоріше всього мета в даному кейсі в Броневицького і компанії наступна:

1.Створити недовіру до плівок Міндіча. Ставка на те, що люди не будуть розбиратись що опубліковано в ТГ Каналі як картинка, а що реальні плівки озвучені на суді.

2.Спробувати засунути в цю історію людей, в яких є довіра в суспільстві.

Щоб коли Антикорупційні органи опублікують вже реальні плівки, а не якісь картинки - плівкам значно менше довіряли.

Уявіть, що найближчим часом мають вийти нові плівки по високим посадовим особам, які беруть великі хабарі.

Як будуть діяти прикормлені владою політтехнологи?

Спробують спрацювати на випередження - вкинути в картинках фейки, де влада платить хабарі якійсь "Маші" чи "Тарасу" або "Сергію". Сказати що це про Берлінську, Тарас Чмут чи Притула.

Звичайно, що ці люди вийдуть і вимагатимуть доказів, їм довіряє в суспільстві багато людей.

Таким чином змішавши брехню і правду - хотять нас всіх дезорієнтувати, підірвати довіру до реальних плівок. І притушити скандал по новим серіям реального "Міндічгейту". Які, я так розумію, скоро з'являться.

Я особисто вимагала правосуддя по фігурантам Міндічгейту з самого початку і особисто відстоювала на протестах антикорупційні органи.

Підірвати мою довіру до плівок тим, щоб вплести мене в цю історію - в основі гарний хід. Але максимально тупо реалізований - всі знають про наші "прекрасні" стосунки з Умєровим.

Він би хотів мені заплатити хіба за те, щоб я назавжди поїхала з країни і ніколи не верталась)

Гарантую, що по мені не буде жодних реальних доказів.

Можу так спокійно і впевнено гарантувати, тому що я ніколи в житті не брала хабарів.

Чого і всім бажаю.

Топ коментарі
+32
Ех, а як же добре все йшло - 'бескінечна' війна, на якій можна заробляти шалені гроші, піаритися і топити за її продовження до кінця чужими життями (звісно ж сидячи вдома на дивані).
Ще й регулярні виплати двушечок від міндічів - ну просто рай на землі.

А тут цей чортов екс-прокурор виліз зі своїми записами... і весь образ потужно-незламної патріотикині коту під хвіст)))
показати весь коментар
24.04.2026 15:12 Відповісти
+31
берлінська і дєрьмак ..картина маслом ..сидить по праву руку.. в мене все.

показати весь коментар
24.04.2026 19:12 Відповісти
+25
"Можу так спокійно і впевнено гарантувати, тому що я ніколи в житті не брала хабарів."

Ну , пані Берлінська , хабарі можна брати не тільки грошима , а й посадами чи можливостями , що дає вештаньє біля ЗЕвладоможців.

Від себе додам - скоріш я повірю Льоше Гончаренко ніж черговому "зеленому" СлузіТогоНароду!
показати весь коментар
24.04.2026 17:25 Відповісти

Завантаження...