11999 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Держава, в якій тіньові рішали керують Нацбанком, приречена

Щоразу, коли здається, що дно вже остаточно пробите і нижче падати нікуди, Алі-Баба і 40 ефективних менеджерів впевнено стукають знизу.

Уважно послухав я ці плівки Міндіча. Знаєте, це вже навіть не викликає подиву. Лише тиху, холодну лють. І абсолютну огиду до того, у що перетворили державне управління в країні, яка стікає кров'ю.

У той час, коли наші хлопці та дівчата на фронті вгризаються в кожен метр української землі, коли волонтери по копійці збирають на дрони, а країна живе від тривоги до тривоги, що відбувається в їхньому теплому тилу? Якийсь "бізнесмен" Міндіч – людина без жодної державної посади викликає на килим цілого міністра оборони. І цей міністр, пан Умєров, замість того, щоб вказати ділку на двері або викликати СБУ, стоїть перед ним по стійці "струнко" і покірно звітує, чому не йдуть гроші.

Але найгірше навіть не особиста слабкість міністра, а знищення державних інституцій мародерами. Ми отримали беззаперечні докази, що тепер ми – країна без незалежного Нацбанку. У нас тепер пацанська каса замість нього. Зєлін общак.

"Виклич банк. Ти Пишного викликав?". А міністр жалібно виправдовується, мовляв, Пишного немає в країні. "Ну тоді виклич Сенс". І все це заради того, щоб поповнити оборотні кошти для бізнесу Міндіча.

Це державна катастрофа. Національний банк України, фундамент нашої макрофінансової стабільності, інституція, незалежність якої ми роками гарантували західним партнерам, перетворено на звичайну кишенькову касу. В якій голова НБУ – це просто клерк-касир, якого можна "викликати" і наказати залити грошима свої оборудки.

Те, що ми почули, прямо свідчить про те, що національна фінансова система – у повній залежності від "Алли Борисівні" і її маленького Кіркорова.

У нас немає голови Нацбанка. У нас є кум Єрмака і посіпака мародерів.

Я не знаю, з якими очима цей запис слухають у Лондоні чи Брюсселі. Але я точно знаю одне: держава, в якій тіньові рішали керують Нацбанком та міністрами як своєю приватною власністю, приречена. Якщо ми не знищимо це внутрішнє мародерство, нас не врятує жодна західна зброя. Бо ворог не тільки в Кремлі. Ворог ще й сидить у кабінетах на Банковій та Інститутській, рахуючи вкрадені у стікаючої кров’ю країни мільярди.

І це не "верхівка айсбергу"! Це - сніжинка на верхівці. Бо в системі мародерства, яку дбайливо вибудували "єрмаки", задіяні не десять "ефективних менеджерів", а десятки тисяч - від сільського голови до … невідомого "Вови"!

Топ коментарі
+6
💯Зевлада у камуфляжній одежі нищить державу ізсередини!
показати весь коментар
30.04.2026 14:48 Відповісти
+5
Все це всім давно відомо. Шкода, що тільки злість суспільства направлена не на владу а на ТЦК.
показати весь коментар
30.04.2026 15:44 Відповісти
+4
Ze ностра , не здавши Україну , за три дні , за що отримала аванс в Омані , вирішила , що можна добрє заробити на довірливих українцях і Державі ! зеіуда , зірвав Перемогу , коли відізвав генерала Дмитра Марченко , щоб , той не звільняв Південь , здав Контрнаступ і " не знав " , хто ж підірвав Каховську ГЕС Перевертень з булавою , ворог України № 1 Міндіч без даху зеіуди ніколи б не відбувся ‼️
показати весь коментар
30.04.2026 15:05 Відповісти

Завантаження...