Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.
Поливання брудом і відсутність вибачень
Сотні писали пости, про те що Берлінська продалась.
Тисячі писали коментарі з про "20К від Міндіча і Умєрова".
Десятки тисяч цю брехню поширювали.
Сотні тисяч лайкали і надсилали іншим. Суммарно мільйони переглядів, де мене ні за що поливають брудом.
Як ви думаєте, знайдеться хоч один, хто вибачиться?)
Моя ставка - не знайдеться. Жоден. Для цього треба мати інтелектуальну сміливість і честь.
поправу руку......
ой, а з адрєєм було так класно!
навіщо його на фронт відправили?
Ілі єто другоє? Тіки там люди загинули після твоїх активностей, а тут в тебе тіки якась какаха прилетіла.