11242 відвідувача онлайн
6 216 62
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Поливання брудом і відсутність вибачень

Сотні писали пости, про те що Берлінська продалась.

Тисячі писали коментарі з про "20К від Міндіча і Умєрова".

Десятки тисяч цю брехню поширювали.

Сотні тисяч лайкали і надсилали іншим. Суммарно мільйони переглядів, де мене ні за що поливають брудом.

Як ви думаєте, знайдеться хоч один, хто вибачиться?)

Моя ставка - не знайдеться. Жоден. Для цього треба мати інтелектуальну сміливість і честь.

Топ коментарі
+31
потрібно вказати де там свята берлінська?
поправу руку......
ой, а з адрєєм було так класно!

навіщо його на фронт відправили?

показати весь коментар
30.04.2026 15:14 Відповісти
+21
А ти за Чернігов вибачилася? Чи ми щось пропустили?
Ілі єто другоє? Тіки там люди загинули після твоїх активностей, а тут в тебе тіки якась какаха прилетіла.
показати весь коментар
30.04.2026 15:36 Відповісти
+20
...аж просльозився. вас особисто не знаю, але судячи з фото, ви з великою долею вірогідності або в тємє, або в долі.
показати весь коментар
30.04.2026 15:17 Відповісти

Завантаження...