4306 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

У Зеленського не лише знали, а й спиралися на "рєшал"

Міндіч, Цукерман

Нова порція "плівок Міндіча" – це не просто черговий скандал.

Це документальне підтвердження того, що поруч із офіційними державними інституціями в Україні роками діяла (або й досі діє) інтернаціональна банда, яка нелегально керувала державою.

Судячи із записів, саме там, а не в кабінетах міністерств, парламенту чи центральних органів якісь тіпи без посад, без легітимних повноважень, з паспортами інших держав у кишенях мутили свої діла, які впливали на всю Україну.

До листопада 2025-го ці тіпи "обтирали" питання у київській квартирі друга Зеленського - Тімура Міндіча. Вони вирішували кадрові призначення в уряді, наглядових радах державних банків, пиляли оборонний бюджет, схематозили, створювали "общаки", ловили "щурів" вже серед своїх, забезпечували шкурні інтереси etc.

Відсутність будь-якої публічної реакції Офісу президента на ці факти нині наштовхує на невтішний висновок: про цих "рєшал" у Зеленського не лише знали, а й спиралися на них. Інакше пояснити існування "вольниці" для цієї банди пояснити не можливо.

Топ коментарі
+11
Мафіозна сім'я очолювалася найвищими управлінцями держави, формальними і посвяченими.
Голова ієрархічної вертикалі сидів і сидить на Банковій.
показати весь коментар
02.05.2026 16:53 Відповісти
+6
В банді було трохи дрібних шнирів з українськими прізвищами. От ці і відсидять за всіх на крайній випадок. Звісно, крім прізвища, треба ще на морду глянути, може й не було жодного автохтона.
показати весь коментар
02.05.2026 17:28 Відповісти
+5
0.3% населення захватили ВСЮ країну - всю владу, все медіа, всі гроші і управління всім від армії до їди

і ШЛЮТЬ НА ЗАБІЙ 99% населення
показати весь коментар
02.05.2026 22:35 Відповісти

Завантаження...